Boy Look Face Winter Clothes  - DimStock / Pixabay

Přemýšlíte nad tím, že byste si nechali potisknout firemní textil, anebo chcete nabídnout nevšední dárek svým obchodním partnerům? Zapátrejte u výrobce, jenž se na tuto oblast specializuje.

Ve hře je ovšem nejenom obyčejný textil z jeho produkce (tedy ten, který je určen k dalšímu potisknutí či pošití), ale i pracovní oděvy. A to ve velmi bohaté paletě, z níž si jistě vyberete i vy.

XFER nabídne dlouholeté zkušenosti na trhu

Naším tipem je společnost XFER, jež se může pochlubit více než dvacetiletým působením. Během této doby uspokojila už řadu nejenom českých, ale také zahraničních zákazníků. Jde o ryze českého výrobce textilu. Nabízí kousky jak reklamní a pracovní, tak i pro volnočasové nošení.

Cizí jí není ani zakázková výroba

XFER patří mezi velkoobchody s oblečením – Xfer, které se specializují zejména na pestrou nabídku výrobků, určených pro koncové zákazníky. Vybrat si tak lze:

  • typ úpletu,
  • barvu,
  • střih
  • a druh oblečení.
Přečtěte si:   Sháníte dodávku? Víme, kde si ji můžete vypůjčit opravdu rychle

Sortiment zahrnuje zejména košile, trička, vesty, čepice, polokošile, mikiny a bundy. Ovšem pokud byste si z nabízených možností nevybrali, je možné si nechat oblečení ušít přímo na zakázku. Stačí jen sdělit těmto profesionálům svá přání a představy a můžete se těšit na perfektně padnoucí produkt po všech stránkách. A jako bonus při zakázkové dopravě získáte i doručení až na místo určení.

Na co se zaměřit při zdobení

A jak je to při úpravě textilu na míru? Pro potisk se vždy využívá sítotisk nebo digitální potisk, případně i nažehlování. Jde o vysoce odolné varianty, jež odolají běžnému provozu i údržbě. Vše samozřejmě lze předem probrat se specialisty díky konzultaci, kterou tento velkoobchod s oblečením také poskytuje.

Pořiďte si vše potřebné na jednom místě a neztrácejte svůj cenný čas obíháním obchodů a dotazováním na ceny. Vše potřebné jednoduše zjistíte na stránkách Xfer.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *