Delivery Truck Handshake Concept  - mohamed_hassan / Pixabay

Když se vaše dodávkové vozidlo porouchá, není hned nutné házet onu příslovečnou flintu do žita. Naopak. Místo rukou složených v klíně se poohlédněte po rychlém a spolehlivém řešení. A nezáleží na tom, zda potřebujete jen jednorázovou zápůjčku kvůli výjimečné manipulaci s těžkým nákladem, nebo zda tvoří dodávka nezbytnou součást vašeho podnikání.

Poradíme vám, kde si potřebné vybavení rychle a levně půjčit. Ještě předtím vám však ukážeme, jak se pozná ta správná půjčovna dodávek Ostrava a co od ní očekávat.

Ve hře je například havarijní pojištění

Zajímá vás, na co se při svém prvním kontaktu s poskytovatelem pronájmu ptát? Tak určitě na havarijní pojištění. Nenechte se mýlit, jde o velmi důležitou službu, jejíž absence by se vám mohla opravdu vymstít. Jakoukoliv vzniklou škodu byste totiž vždy hradili sami.

A pokud smlouva uzavřena je (a u každé lepší společnost by být měla), ptejte se navíc i po spoluúčasti. Ta je neméně důležitá – rozhodne totiž o tom, pro jak velkou částku budete muset do své peněženky v případě problémů sáhnout.

Přečtěte si:   Kontrolní obchůzky fyzické ostrahy jsou při zabezpečení objektů klíčové

Pohlídejte si, aby byla auta pravidelně servisovaná

Další důležité kritérium. Moderní pronájem dodávek v Praze by vám měl spolu s vozidlem ukázat i jeho servisní knížku, která značí, že je na něj opravdu spoleh. Pravidelný servis vám také vypoví něco málo o charakteru autopůjčovny. Pokud totiž chybí, bude její majitel pravděpodobně orientován jen na zisk… Víc asi dodávat nemusíme.

Ptejte se na otevírací dobu

Nejsou bohužel výjimkou podniky, v nichž je někdo přítomen „jen dopoledne“, takže pokud chcete dodávku vrátit třeba kvečeru, nezbude vám, než odjet s nepořízenou. A další den samozřejmě zaplatíte i další poplatek za výpůjčku. Ovšem u profesionálů by se něco takového rozhodně stávat nemělo.

A na co si ještě dát pozor? Chtějte on-line rezervační systém, díky němuž vše vyřídíte pohodlně z domova. Nabídnou vám ho třeba na Van2go.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *