Pen Office Diary Notebook Work  - NikolayFrolochkin / Pixabay

Možná to také znáte. Každý rok se v obchodě při nákupu diáře potýkáte se značnými problémy. Vyznat se v nepřehledně vyskládaných poličkách a najít přesně takový model, který by se přizpůsobil vaší kabelce či pracovní aktovce a zároveň obsahoval vámi vyžadované rozložení stránek, není vůbec jednoduché.

Možná si také říkáte, jaké by to bylo, kdybyste mohli diáře jednoduše třídit podle všech dostupných kritérií, na která si vzpomenete. A v tom případě máme pro vás dobrou zprávu: přesně takhle si svůj nový diář můžete vybrat u specialistů na stránkách Helma365.eu.

Podle barvy, velikosti, rozložení…

Ano, podle těchto kritérií si lze volit – a je toho ještě víc. Je libo plánovací diář s poutkem, týdenní diář s gumičkou nebo třeba denní diář FLIP s vyměnitelnou náplní? K mání jsou samozřejmě čtrnáctidenní a měsíční modely. K dispozici je hned 12 barev a dva další typy desek (malování a struktura či grafické prvky).

A zapomenout nesmíme ani na správnou velikost. Stačí se řídit doporučenými kategoriemi:

  • diáře – velikost L – cca diář A4,
  • diáře – velikost M – cca diář A5,
  • diáře – velikost S – cca diář A6,
  • kapesní diáře.
Přečtěte si:   Nahlédněte do světa strojírenství

Diář, který se ochotně přizpůsobí vašim potřebám

To však není vše. Z diáře si snadno uděláte šikovný reklamní předmět. Stačí vzít některý z dostupných modelů a v drobných detailech si ho přizpůsobit přesně podle svých přání a potřeb. Měnit můžete například:

  • potisk předsádky,
  • přidávání volných listů nebo dokonce bloku,
  • nejrůznější šikovné doplňky (gumičky, záložky atd.),
  • design i požadovaný letopočet.

To vše je k mání. Společnost Helma365.eu působí na trhu již 20 let a je největším výrobcem produktů s kalendáriem u nás. Každý rok opustí její brány přes 6 milionů výrobků. Výběr dostupných možností je proto rozhodně velmi široký. Firemní zákazníci navíc dostanou okamžitou slevu 20 % na cokoli, fyzické osoby se pak mohou těšit na poštovné zdarma – a to už od objednávky ve výši 365 Kč.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *