Year  Track New Year Calendar  - Tumisu / Pixabay

Zkoušky, výlety, návštěva přátel, vystoupení našich dětí v rámci školní besídky, oslava narozenin kamaráda, firemní schůzka, oběd u prarodičů – existuje množství aktivit, kterými zaplňujeme své dny. A každý, kdo si je všechny dokáže zapamatovat si pak bezpochyby zaslouží medaili.

A pro nás ostatní je tu praktický kalendář. Pokud je dobře sestaven, pak je to zázrak, který vám kromě žádané funkce plánovače nabídne také maximální personalizaci a vykouzlí vám úsměv pokaždé, když se na něj podíváte.

Udělejte si radost – každý den

Aby však váš nový pomocník všem těmto parametrům vyhověl zcela beze zbytku, pořiďte si ho u specialistů, pro které je výroba kalendáře něčím víc, než jen každodenní rutinou. Velmi dobře totiž vědí, jak je pro vás každodenní plánování důležité.

A právě proto každý rok vytváří takovou kolekci a tisk kalendářů, z nichž si vybere opravdu úplně každý. Množství motivů je totiž velké. A nechybí samozřejmě ani praktické vnitřní členění třeba na poznámky.

Pořiďte si kalendáře od specialistů

Helma 365, s.r.o. je tradičním českým výrobcem kalendářů, diářů a zápisníků už dlouhou řadu let. Dovolte jim do vašeho všedního dne přinést více krásy, radosti a inspirace, a to právě prostřednictvím svého nového osobního diáře nebo stolního kalendáře.

Přečtěte si:   Bezplatný email marketing pro podnikatele

Pyšní se již více než 20letou specializací a za tu dobu se stali největším českým producentem výrobků s kalendáriem. Roční produkce je opravdu impozantní, čítá již více než 6 miliónů kusů. Dnes se jejich kalendáře a diáře prodávají již ve dvaceti evropských zemích a jsou oblíbené především díky své nápaditosti a pestrosti. A pokud nakupujete pro firmu, pak vás určitě potěší ihned min. 20% sleva nejenom na reklamní kalendáře, pro ostatní zákazníky je pak nachystáno dopravné zdarma již od 600 Kč. Více se dozvíte na stránkách Helma365.eu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *