Buďte první a ulovte si nejkrásnější dovolenou se slevou First Minute!
Buďte první a ulovte si nejkrásnější dovolenou se slevou First Minute!
Buďte první a ulovte si nejkrásnější dovolenou se slevou First Minute!

Ne, vůbec to není předčasné! Svou letní dovolenou si můžete v klidu a pohodě vybrat už teď a získat díky tomu navíc spoustu výhod: ty nejlepší termíny, lokality a samozřejmě i ceny. Stačí, když využijete stále populárnějších nabídek First Minute.

Prosinec je na takové rozhodnutí ideální, právě teď totiž vychází u většiny velkých cestovních kanceláří katalogy pro novou sezónu, takže kapacity jsou čerstvě uvolněné, lokality připravené a čekají jen a jen na vás.

Náš tip: Kupte si dovolenou First Minute v Bulharsku na rok 2018 a budete mít ten nejkrásnější hotel dřív, než v něm bude beznadějně vyprodáno!

Výběr z širokého prázdninového menu

Vyhlédli jste si vloni krásný hotel, ale byl už beznadějně obsazený? Chtěli byste luxusní pokoj s výhledem na moře za velmi příjemnou cenu? Pak neváhejte a pusťte s do prozkoumávání nabídek již nyní. Jestliže cestujete s rodinou, zaměřte se na ubytování spojené s animačními programy nebo apartmány v blízkosti pláže. Singles turistům zase budou více vyhovovat hotely přímo v centru letoviska, odkud je k jakékoliv zábavě dostatečně blízko.

A pokud si nevíte s výběrem rady, určitě se obraťte na pracovníky zvolené cestovní kanceláře.

Přečtěte si:   Romantická Paříž

Za sluníčkem se slevou

Včasná rezervace zájezdu vám také ušetří nemalé peníze. Například cestovní agentura Viamare nabízí své First Minute zájezdy až o 18 % levněji a jako bonus ještě výhodné cestovní pojištění (pro děti do 12 let zdarma). K perfektním důvodům proč koupit zájezd již nyní a právě zde patří také garance zachování ceny, a to i v případě navýšení ceny paliva nebo zavedení dodatečné příplatkové taxy. Každý First Minute zájezd navíc obsahuje i parkování zdarma pro váš osobní vůz u letiště Praha či Ostrava. Nemusíte tak vydávat další stokoruny až tisíce navíc a bát se, že díky kroužení po zaplněných odstavných plochách svůj let zkrátka nestihnete. Hlavně v prázdninové špičce je totiž podobná situace v Praze zcela běžná.

Zkrátka a dobře, vybrat si svou letní dovolenou už teď se zkrátka vyplatí. Propadněte kouzlu včasného výběru a nízkých cen i vy! Všechny dostupné destinace si tak můžete užít v celé jejich kráse a bez jakýchkoliv omezení. A to se rozhodně vyplatí!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *