Řecko je zemí plnou bájí a mýtů, která si troufne uchvátit i moderního člověka. Řecko se vám jednoduše dostane pod kůži a potom už se budete chtít stále vracet. S návraty nebudou mít problémy ani lidé preferující změny míst.

Řecko totiž především láká na prozkoumání různých ostrovů. Dovolená Řecko, to jsou pobyty na ostrově Kréta, Rhodos, Zakynthos, Kos, Samos, Lesbos a jiných.

Dovolená Rhodos potěší jednotlivce i rodiny

Východní pobřeží ostrova vyhovuje hlavně koupání v moři a odpočinku. Pokud vyrazíte do západní části, můžete si zde perfektně zasurfovat. Na Rhodosu se můžete vypravit obdivovat mnohé antické památky a přírodní zajímavosti. Nádhernou dovolenou mohou na Rhodosu prožívat potápěči, protože zde mají k dispozici mnohé potápěčské lokality.

Rhodos vám nabídne slunečné počasí, nádherné pláže, ale i malebné vesničky v kopcích ve vnitrozemí. Letadlem budete na Rhodosu přibližně za dvě hodiny a 40 minut. Kromě hlavního města můžete zavítat do letoviska Falikari, kde vás přivítá zlatý písek, slavná dílna ruční keramiky nebo rušný noční život. Další možností k návštěvě je lázeňské město Kalithea, zapsané mezi nejpěknějšími památkami UNESCO.

Přečtěte si:   Poznejte krásný kousek Polabí

Lindos se proslavilo díky Akropoli a jedná se o typický příklad řecké vesničky, kde nechybí bílé domy postavené vysázené do svahu. V Lindos objevíte pravou romantickou atmosféru, doplněnou několika tavernami a kavárničkami. Chcete se vytoupat v zátoce s průzračnou mořskou vodou? Vydejte se do menšího řeckého letoviska Kalathos.

Láká vás dovolená v Řecku a čekáte na výhodné last minute nabídky? Stačí si vybírat pobyty na libovolný počet dní, v hotelech o různém počtu hvězdiček. Last minute do Řecka vám přinese komfortní odlety do země tisíce ostrovů na poslední chvíli i s dostatečným předstihem. Vyberte si dovolenou v Řecku podle svého gusta a ušetřete peníze díky výhodným last minute nabídkám pobytů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *