Žijeme v 21. století, kdy už spousta věcí není tolik tabu, jako tomu bývalo dříve. Vezměte si například sexuální život a erotické hračky. Dřív aby se člověk styděl, když si pořídil vibrátor, dnes jsou tyto pomůcky tak rozšířené, že byste se až divili, kteří z vašich známých je mají doma.

O tom, jak jste si právě koupili nové honítko, sice asi nebudete vyprávět kamarádům, ale i kdybyste chtěli, skutečně se není za co stydět. Že masturbace nezpůsobuje žádné nemoci ani hluchotu, už dnes naštěstí všichni moc dobře víme. Tak je na čase si ji pořádně užít!

Masturbátor aneb když vlastní ruka nestačí

Vlastní ruka je dobrá, protože přesně ví, co se vám líbí. Jenže je pořád stejná. Po letech začnete vyhledávat něco nového, neokoukaného. Může to být dámská ruka, dámská ústa nebo, když zrovna po ruce žádná žena není, tak třeba právě diskrétní masturbátory. K sebeuspokojování rukou se snad ani nedají přirovnávat, mnohem více než ruku vám totiž budou připomínat dámské přirození. Tedy ne vzhledem, ale pocitem, který budete mít. I když o vzhledu by se také dalo polemizovat. Víte, že některé masturbátory se vyrábí přesně podle odlitků intimních partií pornohvězd?

Tohle byste rukou nezvládli

Honítka 21. století toho umí opravdu docela hodně. Mívají nejrůznější funkce a vylepšení, takže si na výběru dejte záležet. Oblíbené jsou například vibrační masturbátory – ano, vibrace rozhodně nejsou příjemné pouze ženám. Vždyť i klasický vibrátor mohou využívat i muži a nemusí si ho rovnou nikam strkat. Vibrace dokáží navodit velmi hezké pocity.

Jako pravá, jen ji budete muset trochu navlhčit

Masturbátor dokáže dost věrohodně napodobit ženské intimní partie. Umělé vagíny vám nabídnou ještě lepší pocit než ty pravé. Jsou úzké a nikdy neřeknou ne. Jedinou komplikací je zvlhčení. Na masturbátory je třeba používat lubrikační gel, vždy si u konkrétního honítka přečtěte jaký.

Nečekejte, objednávejte!

Vy po přečtení toho všeho, co by do vašeho života mohl přinést diskrétní masturbátor, ještě stále váháte? Podívejte se přímo na web sexshopu Sexio.cz, který nabízí různé pomůcky pro sex, a jistě vám nějaký padne do oka. Přijde zabalený tak, že nikdo nebude vědět, co se v krabici nachází. Celé to může být vaše malé sladké tajemství.

Klasická masturbace už je nuda? Zkuste masturbátor
Klasická masturbace už je nuda? Zkuste masturbátor
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *