People Woman Male Sweethearts

Chcete proniknout do erotických tajemství úspěšných párů? Kdybyste nahlédli do jejich ložnice, nejspíš by vás překvapilo, kolik zajímavých hraček mezi uloženým povlečením a vzrušující literaturou najdete.

Vibrátory všech typů a druhů neslouží jen ženám

Neměli byste si tyhle pomocníky představovat jen jako dlouhá vibrující dilda. Velmi oblíbeným a vyhledávaným typem je i klitoridální vibrátor. Na rozdíl od vaginálních vibrátorů mívá nenápadný nefalický tvar, takže ho můžete nosit beze studu neustále s sebou. U malých strojků nedochází k téměř žádné ztrátě vibrací a veškerou energii proto mohou věnovat jen a jen vašemu uspokojení.

Nejrafinovanější klitoridální vibrátory bývají ukryty v nenápadných kalhotkách, či se dají jednoduše připnout na správné místo pomocí kvalitních řemínků. Při sexu dokáží přinést uspokojení nejen ženě, ale zprostředkovaně i muži. Mimochodem mezi tyto erotické hračky patří i tolik oblíbené nasazovací vibrační kroužky na penis. Tady je uspokojení obou partnerů rozhodně zaručeno.

Jak si vylepšit penis? Návlek pomůže

A kam zamířit dál? Vylepšete délku, tloušťku a dokonce i tvar svého nádobíčka snadno a rychle. A jak? Pomohou vám návleky na penis. Ocení je zejména ženy, pro něž bude snadnější dosáhnout orgasmu nebo se naplno ponořit do svých sexuálních fantazií. Může jít o návlek se vším všudy ve tvaru skutečného nástroje, i o „pouhé“ silikonové výrůstky a výčnělky, sloužící pro maximální stimulaci vaginálního vstupu.

Pomůcky pro oba jsou IN

Náročnější uživatelé sexu určitě ocení i možnosti kombinovaných víceúčelových návleků a vibrátorů. Na trhu jsou nejčastěji k dostání nejrůznější vaginálně-klitoridální typy, ale zkušení fajnšmekři určitě využijí i vaginálně-anální a mnohé a mnohé další zajímavé a extrémně vzrušivé druhy…

Materiál pro erotické experimenty

Nás poslední tip je pak určen zejména pro muže. Nápaditě tvarované umělé vagíny poskytnou potěšení i ve chvíli, kdy jsou vám všechna ostatní zapovězena. Mohou posloužit pro trénink i vyzkoušení těch nejodvážnějších erotických fantazií. Vyberte si tu svou třeba v sexshopu Vibratory-online.cz, a to navíc za atraktivní cenu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *