matraceAčkoli se to může zdát na první pohled nelogické, noc je zkrátka nejdůležitější součástí dne každého z nás. Během klidného a plnohodnotného spánku se zregeneruje nejen naše tělo, ale především mysl. Probouzíte se ráno více unavení, než večer, když se ukládáte ke spánku? Pak může být na vině nekvalitní nebo špatně zvolená matrace, případně rošt do postele. Nechte se inspirovat následujícími tipy, které vaši spánkovou hygienu dovedou k dokonalosti.

Jak na správný výběr matrace?
Když navštívíte klasickou prodejnu matrací a roštů do postele, vždy se najde někdo, kdo vám s jejich výběrem poradí. Ale ani v případě, že dáváte přednost nákupu přes internet, nemusíte mít z výběru roštu a matrace strach. Například společnost SCONTO nábytek uveřejnila na svých stránkách úsměvného a praktického průvodce, který vám – na základě vstupních informací – doporučí ty nejvhodnější matrace a rošty. Také my jsme si nechali poradit odborníky na slovo vzatými a vybírali jsme mezi těmito typy matrací s lamelovými rošty:

AirForce Kamaro 1
Matraci lze zakoupit ve variantách 90×200 cm nebo 80×200 cm. Jedná se o luxusní typ matrace, který uspokojí také náročnější zákazníky. Matrace se může pochlubit 7 zónami a technologií plastových pružin AirForce, která se vyznačuje vysokou vzdušností. Matrace do postele spojuje výhody pružinové a pěnové matrace, takže je nejen velmi vzdušná, ale také vysoce komfortní.  Výrobek nabízí měkčí a tužší stranu a jeho standardní záruční lhůta činí 3 roky.

Přečtěte si:   Prostírání –pouze praktický kuchyňský doplněk?

LLQ Silver Perfect
Druhým srovnávaným výrobkem byla matrace LLQ Silver Perfect. Jak již samotný název napovídá, jedná se o matraci, která disponuje ionty stříbra, které účinně brání rozmnožování bakterií a mikroorganismů. Matrace se taktéž prodává ve variantách 90×200 cm nebo 80×200 cm. Tento druh zdravotní matrace je vhodný zejména pro alergiky, pro které je klasická matrace nevhodná.

Nakupujte matrace a rošty pěkně z pohodlí domova u prověřeného prodejce SCONTO nábytek! Nový e-shop nabízí řadu vychytávek, které oceníte nejen při výběru nové matrace. Nekupujte zajíce v pytli a nechte si poradit od zkušených profesionálů, pro které je spokojenost zákazníků na prvním místě!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *