LED žárovky do vašich interiérů
LED žárovky do vašich interiérů
LED žárovky do vašich interiérů

Současná doba musí být nakloněna k úsporám energie a mezi ně si snadno zařaďte i používání LED žárovek. Někomu může připadat cena LED žárovek poměrně vysoká, ale pokud si uvědomíte, že životnost bude stejná jako u zakoupení desítek vláknových žárovek, určitě uspoříte dostatečné sumy na energii. Obecně je úspora elektrické energie s pomocí LED žárovek až desetinásobná v porovnání s klasickými žárovkami.

Levné a kvalitní svícení

Úsporné osvětlení je potřeba v každé domácnosti. Na současný trh ovšem pronikají také levné LED žárovky v nekvalitním čínském provedení.  Pozorný zákazník brzy odhalí, že uvádění skutečných hodnost je zárukou maximální spokojenosti. Toto platí při volbě používání zboží od prověřených výrobců. Příkladem jsou LED bodovky a žárovky SAMSUNG, jejichž hlavní výhodou je kvalita. Korejská firma SAMSUNG je navíc schopna vám nabídnout kromě značkového produktu s úsporou nákladů na energii také příznivou cenu i v porovnání s produkty z Číny.

Okamžité světlo ve vašem pokoji

Určitě jste si při používání LED žárovek všimli, že to může trvat několik sekund, než se naplno rozsvítí. LED žárovky SAMSUNG se rozsvítí okamžitě po zapnutí na sto procent. LED žárovky od SAMSUNGU mají barevnou teplotu 2700K. Zmíněná hodnota je obecně považována za ideální teplotu bílé – odstín je nejlépe vnímán. Nejde tedy o žluté světlo nebo o ledově bílé. Skvěle je využijete k zajištění velmi dobrého světla pro práci a běžné činnosti během šera a tmy.

Přečtěte si:   Mýty o sušičkách. Kterým věříte vy?

LED žárovky SAMSUNG seženete ve všech variantách, které jsou potřebné k používání různých druhů stolních a stojacích lamp, lustrů a dalšího osvětlení. Mezi žárovkami nechybí nejpoužívanější typy E27, dále získáte patice E14 až po GU10 a MR16. Nejsvítivější žárovka klasického druhu se závitem E27. Bez obav jimi doplňte kanceláře, restaurace, hotely a vaše obytné místnosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *