Dětský piknikový stolek se slunečníkem - velký

Zahradní nábytek pro dospělé může být pro malé děti nebezpečný, to je nutné si uvědomit. Děti totiž mohou z židlí spadnout, nebezpeční pro ně představují i ostré rohy. Pokud i vy trávíte hodně času na zahradě s dětmi, začněte o pořízení speciálního nábytku pro děti přemýšlet. Na trhu jsou i takové sestavy, které kromě bezpečného posezení nabídnou dětem i místo pro zajímavé hry…

Bezpečné, praktické, odolné i variabilní!
Právě takový zahradní nábytek pro děti přináší na český trh americký výrobce Step2.
V nabídce jsou různé druhy sestav, které jsou vyrobeny z vysoce odolného platu. Díky tomu vydrží krásné řadu let a nevyžadují žádnou zvláštní úpravu. Na zahradním nábytku pro děti od Step2 potěší i jeho design a především variabilita. Možné je mít i modely, které lehkou úpravou změníte v zajímavé herní místo.
 

Vybíráme za vás…

Dětský piknikový stolek se slunečníkem - velkýDětský piknikový stolek s praktickým slunčníkem
 
Tato sestava vyniká svou prostorností. Lavice i stolek jsou dostatečně velké, takže se ke stolku pohodlně vejde až 6 dětí najednou. Součástí této sestavy je navíc praktický slunečník, který děti spolehlivě ochrání před nebezpečným slunečním zářením.
 
 
Dětský piknikový stoleček na hraní - malýDětský piknikový stoleček – jedna změna a hrací místo je na světě
 
Mezi top produkty patří právě tento stoleček s lavicemi. Skvělý je v tom, že pouhým odložením vrchní desky ho lehce proměníte na herní stolek. Děti se tak mohou vyřádit při hře s pískem a vodou. Zajistíte tak dětem skvělou zábavu třeba i na celý den. Součástí této sestavy jsou dokonce 2 lodičky a lopatka. Tento stolek je určen pro děti od 18 měsíců věku.
 
 
 
Herní stolek pro dětský piknikHerní stolek pro dětský piknik – super prostor pro dětské hry
 
Velmi oblíbený je i tento Herní stolek pro dětský piknik, který je určen pro příjemné posezení ale i pro hru. Stolek má velkou desku, takže nabízí plno prostoru pro zajímavé dětské hry. Vejdou se k němu pohodlně 4 děti.
Tyto moderní zahradní stolky i další zajímavé hračky pro děti  (jako je například domeček pro panenky, zahradní domečky nebo třeba odrážedlo pro děti či dětské kuchyňky) najdete v nabídce internetového obchodu www.kuchynky-hracky.cz
 
Pozor – vybrané modely lze nyní koupit s výraznou slevou!

Přečtěte si:   Proč jsou kvalitní krmiva pro domácí mazlíčky lepší
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *