Čistíme koberce snadno a rychle
Čistíme koberce snadno a rychle
Čistíme koberce snadno a rychle

Koberce se vyrábějí v nejrůznějších designech a provedení je mnohdy skutečně okouzlující. Koberce jsou prostě pro interiéry vhodným doplňkem a dovedou zvýrazni a zútulnit každou místnost. Ovšem zároveň potřebují pravidelnou údržbu a občas i větší péči, než zvládne běžný vysavač.

Jaké výhody má profesionální čištění koberců?
Velkou předností je samozřejmě uspořený čas, který získáte díky tomu, že se o úklid bude starat někdo jiný než vy osobně. Možná se pozastavíte nad tím, že budete muset zaplatit za provedené služby, ale řekněte si upřímně, zvládli byste s vaším vysavačem důkladné hloubkové čištění koberců a ještě jejich provonění? Moderní firma provádí čištění koberců s pomocí metod profesionálního čištění. Odstranění chlupů, skvrn a jiných nečistot probíhá po odborných školeních a získání potřebných certifikátů. Kromě skvěle proškolených pracovníků nechybí používání vysoce kvalitních strojů, které dovedou účinně zatočit s pachy a různými nečistotami. To se samozřejmě provádí s pomocí profesionálních čistících a impregnačních přípravků.

Koberce jako nové…
Čištění koberců si při důkladném provádění projde několika různými metodami. Nejprve musí dojít k vysátí prachu speciální kartáčem, kterou můžete znát jako klepací hlavici. Následuje kartáčování koberce včetně odstranění chlupů nebo vlasů, vakuové extrakční čištění a šamponování koberců, odstranění skvrn a fleků či hlubších nečistot. Dochází také k odstranění zvířecích a tabákových pachů speciálními roztoky k eliminaci moči, srsti, potu, pachů kouře a tabáku. Vždy je brán zřetel na druh vašeho koberce (perský, vlněný, hedvábný, umělý, PVC, přírodní aj.) a na to, aby byla zaručena stálobarevnost a antibakteriálnost. Díky profesionální péči o koberce se zbavíte i nepříjemných přilepených žvýkaček, silných skvrn  a můžete požadovat i oživení barev koberce tzv. revitalizaci.

Přečtěte si:   Výběr záclon na míru: Jakým chybám byste se měli v každém případě vyhnout?
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *