ID-10040449První jarní dny slibují jiskřivé sluneční paprsky a příjemné počasí doslova jako stvořené k relaxaci a odpočinku. Když však sluneční třpyt dopadne na okna, která vlivem zimních plískanic ztratila kus ze svého křišťálového lesku a třpytu, na relaxaci již nemáte ani pomyšlení. Proč se ale vzdávat zaslouženého odpočinku když existuje způsob, jak se zbavit škod, které napáchala paní zima profesionální a rychlou cestou? Odpovědí na tuto otázku je nabídka profesionálních úklidových služeb firmy BK UNO, které jsou poskytovány zejména v Ostravě a v okolí Karviné.

Zapomeňte na zdlouhavé martyrium

Umývání oken, čištění koberců a čalouněného nábytku, desinfekce sanitárního vybavení, utírání prachu a spousta dalších činností nám dokáže pěkně znepříjemnit den. Pokud však oslovíte profesionální úklidovou firmu, nemusíte si s ničím výše uvedeným lámat hlavu. Spolehlivý tým uklidí váš byt nebo dům s absolutní precizností a v co nejkratším možném termínu. Vy se tak můžete věnovat pouze svým oblíbeným činnostem.

Přečtěte si:   Přinášíme vám tipy na garážová vrata

Na kolik mě takový profi úklid vyjde?

Ptáte se, na kolik vás vyjdou úklidové služby Ostrava? To jednoduše zjistíte použitím online kalkulačky, která je umístěna přímo na stránkách naší firmy. Stačí zadat několik základních údajů, mezi které patří například počet pokojů, rozměry bytu, typ podlahové krytiny nebo druhy oken. Následně je možno vybrat další specifické možnosti (utírání prachu, desinfekce koupelny a toalety) a ve finální fázi si nechat spočítat cenu úklidu.

Spokojenost našich zákazníků je tou největší odměnou

Specializujeme se na úklidové služby Ostrava a s nimi související jednorázový i pravidelný úklid vaší domácnosti, firmy nebo společných bytových prostor. Odvádíme profesionální práci a snažíme se regulovat ceny služeb tak, aby si je mohl dovolit opravdu každý bez rozdílu. Nedokážete si představit, jak bude úklid probíhat? Prohlédněte si naše případové studie a ihned budete mít jasno!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *