postelChcete si nově zařídit byt či chalupu, a to nejen pěkně, ale také útulně a na dlouhou dobu? Toužíte, aby se v zařízení vašeho bytu odrážela vaše individualita, aby se odlišoval od všech ostatních? Toužíte nejen po „zařízeném bytě“, ale po domově v každém slova smyslu? Pak je dobrou volbou nábytek z masivu.

Ořechové dřevo

Již od 17. století se na prvotřídní nábytek používalo právě ořechové dřevo, které v sobě nese punc elegance a noblesy. Z ořechového dřeva truhláři vytváří od nepaměti luxusní interiéry bank a kanceláří, neboť takový nábytek svou bytelností a nadčasovostí působí velice solidním dojmem. Chcete si také dopřát pocit luxusu a uchovat si jej na dlouhá léta? Nábytek z masivu vyrobený z ořechového dřeva vám to umožní.

Obývací pokoj reprezentuje

Nábytek z masivu najde uplatnění v každé z místností vašeho bytu. I z obyčejného obývacího pokoje vytvoří zámeckou komnatu vhodnou i pro královské audience. A přitom není třeba rovnou investovat do drahého zařízení celého bytu, či dokonce jen pokoje, naráz. Dle svých možností a příležitosti můžete koupit vždy jen konkrétní kousek, který se vám právě zalíbí a můžete si jej dovolit, neboť tento nábytek lze snadno kombinovat. Rozhodně však nelze nábytek z masivu pokládat za přehnaně luxusní záležitost, lze jej koupit v mnoha cenových kategoriích a vybere si skutečně každý.

Přečtěte si:   Vysoušecí sáčky - váš pomocník při zápolení s vlhkem

Útulné soukromí ložnice

Ložnice je vaší soukromou pevností, její zařízení je tím prvním, co ráno uvidíte, posledním, na co se podíváte před usnutím. Zasloužíte si, aby to byl pěkný a příjemný pohled. Protože většina standardních bytů dnes neumožňuje zřízení samostatné šatny, patří sem nejen postele, ale i šatní skříně. Útulně a teple budou působit právě kousky vyrobené z masivního ořechového dřeva. Zbývá vám ještě místo? Prohlédněte si i komody z masivu. Jsou nadčasové a snadno je lze zakomponovat jak do moderních, tak do tradičních interiérů.

Další články na Kvalitni.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *