postelChcete si nově zařídit byt či chalupu, a to nejen pěkně, ale také útulně a na dlouhou dobu? Toužíte, aby se v zařízení vašeho bytu odrážela vaše individualita, aby se odlišoval od všech ostatních? Toužíte nejen po „zařízeném bytě“, ale po domově v každém slova smyslu? Pak je dobrou volbou nábytek z masivu.

Ořechové dřevo

Již od 17. století se na prvotřídní nábytek používalo právě ořechové dřevo, které v sobě nese punc elegance a noblesy. Z ořechového dřeva truhláři vytváří od nepaměti luxusní interiéry bank a kanceláří, neboť takový nábytek svou bytelností a nadčasovostí působí velice solidním dojmem. Chcete si také dopřát pocit luxusu a uchovat si jej na dlouhá léta? Nábytek z masivu vyrobený z ořechového dřeva vám to umožní.

Obývací pokoj reprezentuje

Nábytek z masivu najde uplatnění v každé z místností vašeho bytu. I z obyčejného obývacího pokoje vytvoří zámeckou komnatu vhodnou i pro královské audience. A přitom není třeba rovnou investovat do drahého zařízení celého bytu, či dokonce jen pokoje, naráz. Dle svých možností a příležitosti můžete koupit vždy jen konkrétní kousek, který se vám právě zalíbí a můžete si jej dovolit, neboť tento nábytek lze snadno kombinovat. Rozhodně však nelze nábytek z masivu pokládat za přehnaně luxusní záležitost, lze jej koupit v mnoha cenových kategoriích a vybere si skutečně každý.

Přečtěte si:   Spojení přírody a kvality ruční práce v industriálním nábytku

Útulné soukromí ložnice

Ložnice je vaší soukromou pevností, její zařízení je tím prvním, co ráno uvidíte, posledním, na co se podíváte před usnutím. Zasloužíte si, aby to byl pěkný a příjemný pohled. Protože většina standardních bytů dnes neumožňuje zřízení samostatné šatny, patří sem nejen postele, ale i šatní skříně. Útulně a teple budou působit právě kousky vyrobené z masivního ořechového dřeva. Zbývá vám ještě místo? Prohlédněte si i komody z masivu. Jsou nadčasové a snadno je lze zakomponovat jak do moderních, tak do tradičních interiérů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *