Moderní bydlení v zeleni
Moderní bydlení v zeleni

Od bydlení v Praze můžete očekávat daleko víc! Nebudete nejen blízko kulturního, ekonomického a dalšího dění hlavního města, ale můžete si patřičně užít i bydlení podle vašich představ.

Zatočte s předsudky bydlení v Praze!

Mnozí lidé si pod pojmem „byt v Praze“ představí prostor, kde se při každém pohledu z okna dočkají jenom seznámení se svými sousedy a bydlení, na které budou muset využít i některou z bankovních půjček. Praha je velkým městem, kde to žije a kam se mnozí stěhují za prací. Ani venkované však nemusí být zcela zoufalí, protože i v Praze se dá bydlet v lokalitách, kde se okolí zelená a příroda je velmi blízko. Prodej bytů na Praze 5 je spjatý se zajímavými projekty, kde si vyberou rodiny s dětmi, páry i jednotlivci. Získá si vás klidné prostředí s mnoha možnostmi pro sportovní aktivity, ale zároveň nechybí možnost se rychle a pohodlně přemístit do centra Prahy. Zabydlíte se v bytě s terasou a předzahrádkou a určitě získáte lepší pocit z bydlení, než v centru, kde se to hemží dopravou a lidmi od rána do noci.

Přečtěte si:   Představujeme tepelná čerpadla - zelená úsporám

Domy a světové metropole

Jak by se vám líbilo bydlení v Sydney, Paříži nebo Londýně? Nyní máte možnost a zároveň se nemusíte hnout ze své oblíbené Prahy. Projekt Svět totiž představuje domy s názvy světových metropolí. Kromě zmíněných názvů jsou k dispozici i další. Byty Praha 5umožňují skvělý výhled na panorama Prahy. Kromě jiného dohlédnete i ke stanici žlutého metra trasy B – Radlická, což bude zajímat všechny, kteří se hodlají přepravovat veřejnou dopravou. K metru stačí absolvovat krátkou procházku. Navíc několik metrů od domů najdete i autobus.

Luxusní byty Praha jsou pro vás k dispozici v různých cenových relacích a také v rozlohách bytu. Zabydlet se lze v garsonce, 1 + kk, 2 + kk, 3 + kk, 4 + kk, 5 + kk nebo 6  + kk. V blízkosti oceníte nemocnici, obchody, mateřskou a základní školu, sportovní centra, bazény a jiná zařízení k zábavě a relaxaci.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *