zahradní nábytek

zahradní nábytekPokud trávíte rádi volný čas venku jistě víte, jak důležité je odpovídající zahradní vybavení. Kvalitní zahradní nábytek a grily pro příjemné chvíle venkovního posezení, zahradní stany určené pro oslavy a párty, foliovníky a skleníky pro všechny ty, kteří si rádi vypěstují vlastní zeleninu, a celá řada věcí, které dokáží pobyt venku zpříjemnit.

Chraňte svůj zahradní nábytek
Ačkoliv mezi tradičně oblíbené materiály stále patří dřevo a ratan, přibývá zahradního nábytku s hliníkovou konstrukcí. Jedná se totiž o materiál lehký, takže se s ním snadno manipuluje a navíc je dobře odolný proti povětrnostním vlivům. Přesto je lépe péči o něj nepodceňovat a před nepřízní počasí jej chránit stejně, jako všechen ostatní zahradní nábytek, praktickými ochrannými obaly.

Nenechte si zkazit příjemné chvíle nepřízní počasí
Každý, kdo někdy řešil uspořádání venkovního posezení či oslavy ví, jak cennými pomocníky jsou zahradní stany. Chrání před nadměrným slunečním zářením i deštěm a ani náhlá změna počasí nemá šanci příjemné chvíle pokazit. V nabídce je jich celá řada, od velikosti 3 x 3 m, vhodných pro soukromé zahrady a terasy, po rozměr 6 x 12 m, který je využívaný především při různých společenských akcích. Zahradní stany jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu polyethylenu a při výběru barvy záleží jen na vašem vkusu.

Přečtěte si:   Jak by měla vypadat moderní kuchyně na míru?

Foliovníky a skleníky pro chutné výpěstky
Znáte chuť zeleniny, kterou jste si sami vypěstovali ve foliovníku nebo ve skleníku? Jistě víte, jak důležitou roli hraje prostředí, kde roste a zraje. Dnes si můžete pořídit zahradní vybavení v podobě kvalitních plastových foliovníků, či skleníků v rozměru a provedení, jaké bude vašim požadavkům vyhovovat nejlépe. Odolná hliníková konstrukce zajišťuje stabilitu, polykarbonátové zasklení ochrání rostliny v teplotách od – 25 až do + 60 stupňů Celsia  a snadný přístup umožňují praktické posuvné dveře, zajišťující komfort obsluhy.

Vyberte si z kompletní bohaté nabídky zahradního vybavení takové, které vám zpříjemní pobyt i práci venku a dopřeje vám tak možnost načerpat nových sil.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *