Praha je hlavním a největším městem České republiky. Zájem o bydlení je zde větší, než kdekoli jinde, lidé sem přicházejí za prací i za lepším životem. Proto zde jako houby po dešti vyrůstají nové, často velice luxusní, obytné čtvrti s moderními bytovými prvky a vysokými standardy vybavení, které uspokojí i ty nejnáročnější. pro pohodlí a bezpečnost obyvatel se dělá více, než bychom ještě před pár desetiletími dokázali představit.

britskaByty Praha 5

V Praze 5 vyrostla v poslední době tzv. Britská čtvrť, což je rezidenční projekt s velice výjimečnou architekturou. V nabídce je zde 137 bytů od 1+kk až po 4+kk s výměrou 119,8 m2. Vybrat si může každý. Na byty v této čtvrti je poskytována nadstandardní tříletá záruka, samozřejmostí je bezbariérový přístup a příjemným bonusem exkluzivní výhledy. Majitelé osobních vozů mohou své miláčky zaparkovat nejen na venkovních parkovacích stáních, ale i v garážích, pro ty, kteří ve městě používat auto nechtějí, je dobrou zprávou, že je zde výborná dostupnost MHD, ke stanici metra je to jen minutu pěšky. V poslední fázi budování zde vznikne i park s dětským hřištěm.

Přečtěte si:   Moderní bydlení v zeleni

Praha 9 Vysočany

Další lokalitou, kde v Praze vyrůstají nové byty, jsou Vysočany. Byty na prodej v Praze 9 jsou od velikosti 2+kk až do 4+kk. Jejich cena se samozřejmě odvíjí od velikosti, a to od necelých 49 do 99 m2. Za ty nejmenší, do jejichž příslušenství patří pouze balkon, zaplatíte necelých 2 a půl milionu korun, za ty největší, k nimž náleží např. i garážové stání, které však není v ceně, přes 5 a půl milionu.

Praha 10

Moderní bydlení v Praze 10 nabízí nové sídliště Nad Přehradou. Jsou zde vkusně zkombinovány výškové budovy s nízkou zástavbou, projekt byl pojat velmi citlivě k okolnímu prostředí a je zde tudíž velmi příjemné okolí se zachovanou přírodou, kterou ocení nejen rodiny s dětmi, ale také milovníci sportu a všichni, kteří touží po klidu a tichu i uprostřed pulzujícího velkoměsta. Snadno dostupná je však i kompletní občanská vybavenost.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *