V dnešní době je výběr vhodných garážových vrat vskutku velmi zapeklitou záležitostí. Neustále se rozšiřující trh a sortiment nabízí řadu českých i zahraničních produktů v nejrůznějších cenových relacích. Zorientovat se v takové nabídce a změti parametrů je proto mnohdy nadlidský výkon. Zájemci o nová garážová vrata sáhnou v první řadě zejména po vratech posuvných nebo výklopných. Méně známá jsou vrata rolovací nebo sekční, která s sebou však nesou řadu nezanedbatelných výhod.

garazovavrataVýhody sekčních garážových vrat

Tento typ garážových vrat je založen na svislém otevírání a úsporném uložení pod stropem. Tento konstrukční postup tedy zajišťuje maximum místa v samotné garáži, ale i z její vnější strany. Další výhodou, kterou sekční garážová vrata nabízejí, je bezpochyby možnost instalace vrat do jakéhokoli garážového prostoru. Jestliže se potýkáte s atypicky tvarovanou garáží, je tento typ garážových vrat ideálním řešením.

Výhody průmyslových vrat

Další skupina, na kterou se v rámci tohoto článku zaměříme, nese název průmyslová vrata. Také zde lze spatřit řadu výhod. Zřejmě nejatraktivnější výhodu budou klienti pozorovat ve snadném ovládání a tichém chodu. Příjemně vás potěší také vysoká životnost průmyslových vrat, jejich bezporuchový provoz nebo kvalitní obvodové těsnění.  Vrata jsou určena k častému provozu v továrnách, průmyslových halách nebo ve skladech.

Přečtěte si:   Hledáte truhlářství Praha-východ? Je tady Hopla

Garážová vrata od firmy UNIVERS

Jedná se o českou firmu s dlouhou historií a tradicí, která působí na tuzemském trhu již od roku 1990. V současnosti patří firma mezi největší společnosti nabízející zakázkovou výrobu garážových vrat na českém trhu. Garážová vrata od společnosti UNIVERS, jsou vyráběna v Kadani, jedná se tedy o vysoce kvalitní a zaručeně český výrobek. Hledáte-li pro svou garáž kvalitní a spolehlivá vrata, je firma UNIVERS jasnou volbou!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *