Betonový plot vám zajistí soukromí
Betonový plot vám zajistí soukromí
Betonový plot vám zajistí soukromí

Ohraničení pozemku plotem je pro mnoho lidí nutnost. Jestliže si postavíte sólo domek, asi nebudete chtít, aby k němu měl každý neomezený přístup a mohl si zde dělat, co chce.

Člověk chce mít na vlastním pozemku trochu soukromí a pocitu bezpečí. Proto se stále častěji lidé uchylují k betonovým plotům, protože ty jim poskytnou dostatek soukromí a navodí pocit bezpečí. Betonové ploty nemusí být vysoké i v nižším provedení budí respekt a odrazují nezvané návštěvníky.

Při stavbě plotu je třeba vzít v úvahu vzhled okolních domů a celé ulice, pokud mají sousedi před domy metrové ploty, pravděpodobně se jim nebude líbit, budete-li chtít kolem vašeho domu mít plot dvoumetrový. Nicméně to už je věc konkrétního projektu, vraťme se k betonovému plotu.

Betonový plot představuje velmi univerzální a zároveň variabilní řešení oplocení, které si můžete navrhnout podle vašich představ. Funkčnost betonového plotu je neoddiskutovatelná, díky konstrukčnímu řešení z vysoce kvalitního betonu odolává mechanickému působení, vlhkosti i prudkým změnám teplot bez nejmenších defektů.

Betonové ploty se vyznačují skutečně dlouhou životností a určitě vás potěší také to, že jsou naprosto bezúdržbové, takže se o ně vůbec nemusíte starat. U betonového plotu je variabilní výška, tvar, dekor i barva, sestavuje se z betonových plotových dílců vysokých 50 cm, které se zasouvají mezi betonové sloupky, plot má tedy variabilní výšku. Dílce se vyrábí rovné, obloukové, s ozdobnou mřížkou nebo se mohou doplnit dřevěnými latěmi, stačí tedy dílce vhodně zkombinovat. Výběr dekoru a barvy betonového plotu je zcela ve vaší režii, k dispozici máte hned několik různých variant provedení, ze kterých si určitě vyberete takovou, aby vám plně vyhovovala. Betonové ploty od profesionálů doplní a ozdobí každý dům.

Přečtěte si:   Prostírání –pouze praktický kuchyňský doplněk?
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *