rucnikMálokdo si to zřejmě uvědomuje, ale tělo potřebuje relaxovat v průběhu celého roku. Ne pouze na dovolené v létě. Udělejte něco pro sebe i přes zimu, kdy byste ani psa nevyhnali a naložte se do příjemně teploučké vany. Ale ještě předtím se pojďme společně podívat, co a jak. V tomto prvním díle nazvaném „Zrelaxujte a užívejte si života i přes zimu“ se dozvíte několik základních tipů, jež by Vám měly dopomoci k lepším zítřkům. Ne, neberte to pouze jako obecnou frázi, uvidíte sami.

Kromě teplé vody, které je pouhým základem úspěchu přijde řeč i na heboučké osušky, svíčky a vonné oleje. Budete koukat, kolik věcí můžete pro relaxaci zařídit. Slyšeli jste kupříkladu již někdy o katalytických lampách? Ne? Jsou to příjemně voňaví pomocníci, kteří udělají za málo peněz hodně muziky. Ale neodbočujme ještě od van a sprch. Jestliže zvažujete koupi nového koupelného vybavení, zamyslete se, jak často byste si chtěli užívat příjemného odpočinku ve vyhřáté vodě. Často? V tom případě s tím rovnou počítejte a investujte do vany s pohodlnou opěrkou, popřípadě i masážními tryskami. Sprchy pořizujte s výkonnými hlavicemi, ať si každou návštěvu koupelny pořádně užijete. Na trhu jsou k dostání i speciální hlavice, které napodobují déšť, což je pro upracovanou a zmoženou duši hotová nádhera. Jen si představte, jak Vám zkrápí hlavu horká voda, voda pomalu padající ze sprchy. Úžasné jedním slovem. Kladete si otázku, zda je lepší a užitečnější sprcha, anebo vana? Nemůžete-li se dohodnout s partnerem, volte kompromis! Vanu se sprchovým koutem v jednom.

Přečtěte si:   Obývací pokoj: 4 rady a tipy, jak ho správně vybavit nábytkem

Ke vhodně zvolené vaně patří i relaxačně zařízený nábytek. Jistě si do pohodově zařízené koupelny neumístíte červené skříňky, anebo jiné křiklavé prvky, které by k celkovému dojmu příliš nepřidaly. Nejlépe se kombinují klasicky bílé sanitární zařízení, popřípadě lehce vzorkované vybavení s přírodními motivy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *