Vyberte si mezi moderními parfémy současnosti. Parfém Kenzo Flower Tag spojuje touhu s jistotou, že rozhodně na vás neulpí stín tradice a nudy. Vzácný parfém Jil Sander Everose dokáže gradovat a zvýrazňovat vzájemné sympatie a pochopení. Úspěšný muž a parfém James Bond 007 k sobě přirozeně patří a dokazují si vzájemně svůj úspěch a důležitost.

Parfém Kenzo Flower Tag
Pokud chcete zapomenout na nudné rodičovské dovolené a standardní mentorování nad smyslem života, který žádný smysl nemá, zkuste Kenzo Flower Tag. Tato dámská vůně možná rozběsní starostlivou matku, ale uprostřed party mladíků vyniknete jako drahokam v písku.

Dámský parfém pro mladé ženy
Mládí potřebuje odlišnost a výraz odporu k autoritám. Kenzo Flower Tag spojuje touhu s jistotou, že rozhodně na vás neulpí stín tradice a nudy. Šedé dětství je zapomenuto a mladíci zakrouží na skateboardech, aby si vás získali. Dámský parfém je přitáhne, aby dokázali svojí mužnost. Využijte je a nechte podlehnout směsi grepu, rebarbory a černého rybízu.

Mládí vpřed s parfémy Kenzo Flower Tag
Parfém Kenzo Flower Tag má ukázat vaši mladou touhu a schopnost naplno žít. Můžete se oddávat snění a být přitom obdivována. Parfém působí jako rošťácká a nezbedná síla, kterou mládí potřebuje. Svým vrstevníkům ukážete svoji duši, ale dobýt vás musejí sami. A k tomu vám dopomáhej parfém Kenzo Flower Tag.

Parfém Jil Sander Everose
Když muž se ženou snídá, nevtíravým způsobem vzniká pocit intimity a vzájemného porozumění. Vzácné chvíle než manželé vyrazí za svými povinnostmi, chvějivá přítomnost pocitů a porozumění může být ještě dokonalejší, než samotný akt společně strávených chvil. Vzácný parfém dokáže gradovat a zvýrazňovat vzájemné sympatie a pochopení.

Dámský parfém s vůní orosených malin
Dnes Eva nepodává jen jablko k nakousnutí, pokud zrovna muž nedrží drastickou dietu. Křupavé croissanty s vůní čerstvého másla musejí být doplněny také něčím exotickým a lákavým. Třeba parfémem s orosenými malinami, jemně popepřenými k probuzení touhy. Parfém Everose je podanou růží k bráně pocitů a vnímání ženy.

Ranní procitnutí s Jil sander Everose
Dámský parfém Jil Sander Everose nejprve povzbudí trávení sladce hořkou chutí grapefruitu, trochu změkčí okvětním lístkem růže, aby se rozvinul jako květ jasmínu a udržel růži v popředí zájmu čichových buněk. A vanilka, pačuli a kašmírové dřevo zajistí tu chuť na hodně dlouhou dobu.

Přečtěte si:   Brazilský keratin, návrat krásných zdravých vlasů

Odezva dámského parfému
Parfém Everose má dobrý ranní základ ve společném vnímání muže a ženy. I když se spolu probudí a zažívají stereotyp, parfém Everose ze zvyku učiní překvapivou ranní seanci, kdy po sobě oba zatouží a budou se opět těšit na společně strávené chvíle.

Parfém James Bond 007
Tento parfém je přesným výrazem sebevědomého muže, který zná svoje kvality. Nanesením parfému na tvář odstřelíte každého soka. Pozornost společnosti a především opačného pohlaví je jenom vaše. Můžete si pohrávat a dráždit svojí mužností, smyslem pro humor a převahou nad okolím. James Bond  007 z vás udělá centrum pozornosti.

Pánský parfém, který nenechá nikoho na pochybách
První nádech vaší vůně musí zaujmout a nenechat nikoho na pochybách, s kým má dotyčná čest. Úspěšný muž a parfém James Bond 007 k sobě přirozeně patří a dokazují si vzájemně svůj úspěch a důležitost. Zralý bergamot podráždí a zelené jablko zvýrazní chuť na seznámení. Kdo by také nechtěl poznat pevný stisk a přesný odhad vaší jedinečné osobnosti.

Exkluzivní parfém
Pánský parfém James Bond 007 patří k originální a vtipné povaze. Hravá levandule umí polechtat smyslové orgány a trochu temné duše a nebezpečí zajistí extrakt z kapradí. Nesmí chybět ani okázalý kardamon, který ostře vjede do nosu protivníka. Pánský parfém má být drsný, ale elegantní a tím parfém James Bond 007 nepochybně je.

James Bond 007
I muži mají svoje dny, kdy se chtějí podobat idolům z plátna. S parfémem James Bond 007 budete odvážným, humorným a sebevědomým při prvním vdechnutí. Senzitivní pačuli a především cedrové dřevo udrží vaši míru úspěchu celý den a v noci neomylně nasměruje váš šarm ke krásným a neopakovatelným zážitkům.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *