154Mít balkón nebo lodžii je sice pěkné a mnozí si pochvalují možnost se dostat „ven“, i když nemusí vystrčit paty ze svého bytu, ovšem ne každý oceňuje tuto možnost. Je jasné, že ceny za teplo a energii se stále zvyšují a balkóny a lodžie jsou místy, kudy teplo dost uniká. Zasklení lodžií a balkónů vám pomůže snížit spotřebu vytápění. Zasklívání balkónů a lodžií vám stvoří další soukromý prostor. Můžete si tak vlastně „zvětšit“ byt a místo využít dle libosti. Zasklený prostor vás ochrání proti hluku, pokud bydlíte u rušných silnic nebo na sídlištích. Ochrana bude zajištěna také před nepříznivými vlivy počasí. Nebude se vám sem tolik prášit, pršet, foukat, sněžit apod. Přitom tato ochrana není nijak extra finančně ani časově náročná. Balkón a lodžii budete zasklené používat celoročně. Odpadne vám starost s případným zatékáním do bytu skrz balkón nebo s odklízením sněhu.

Zasklívání lodžií a balkonů probíhá rámovým nebo bezrámovým systémem. Rámový zasklívací systém je složen z čirého skla nebo izolačního dvojskla, a také hliníkových profilů pro zasklení lodžií, dělících příček interiérů a balkonů. Systém se zaměřuje na ochranu proti nepříznivému počasí, hluku, prachu a exhalacím a  minimalizování tepelných ztrát. Bezrámový zasklívací systém vyřeší uzavření balkonů a lodžií a rozšíří obytnou plochu bytu.

Přečtěte si:   Tip na 2 lokality v Praze, kde chcete mít svůj dům!

Zahrada s bazénem

Patříte mezi labužníky moderního vybavení a nechybí vám ani vlastní bazén? Jistě si uvědomujete, kolik s ním je práce. Musí se čistit voda, samotný bazén a údržba je důležitá, aby bazén vydržel dostatečně dlouhou dobu. Zastřešení bazénů vám pomůže snížit náklady na údržbu a kromě toho si můžete dopřát koupání po většinu roku. Zastřešení bazénů je nabízeno z mnoha variant a dělá se precizně na míru. K výrobě jsou používány jenom nejkvalitnější materiály s pomocí nejmodernějších technologií. Zastřešení je možné provádět na různé tvary a rozměry bazénů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *