Pouzdra pro posuvné dveřeJistě si znáte situace, kdy se vám nehodí otvírání dveří do místnosti a občas máte chuť je vysadit. Dveře však přece jenom zajišťují větší intimitu a ne vždy se jich můžete zbavit, protože by nešlo o nejlepší řešení. Můžete se ale rozhodnout pro dveře a zároveň vám nebudou nijak překážet v prostoru – stačí zvolit zasouvací varianty dveří.

Pro zasouvací dveře budete potřebovat stavební pouzdra. Vzhledem k tomu, že se přece jedná o stavební úpravy v interiéru, měli byste si vybírat z kvalitních modelů, aby vše fungovalo bez problémů spoustu let. V nabídkách objevíte hned několik standardních variant stavebních pouzder, které využijete podle potřeby pro dvoukřídlé, jednokřídlé, teleskopické nebo zákrytové dveře. Dveře do pouzdra i samotné pouzdro se instalují velice snadno a následně je omítnete společně s okolní zdí. V případě, že nemáte zájem si udělat instalaci svépomocí, poskytne vám firma odborné instalování. Na posuvné systémy získáte dokonce desetiletou záruku, což je určitě dostatečně dlouhá doba, aby vás přesvědčila o své kvalitě.

Nejlevnější posuvné dveře do pouzdra hledejte ve foliovaných druzích s minimální odolností povrchu. Laminátové posuvné dveře vyniknou v moderním interiéru a vyberete si z mnoha dekorů – přesně do vašich prostor. Dýhované posuvné dveře uspokojí zákazníky tíhnoucí k přírodním dekorům, zvolit si můžete také celomasivní druhy, ale zde pozor do jakého bytu je umístíte. Nejvyšší cenu mají celoskleněné posuvné dveře, které však dokáží prosvětlit místnosti.

Přečtěte si:   5 tipů na zvonky s vychytanými funkcemi

A kde seženete kvalitní stavební pouzdra JAP a Eclisse? Zkuste webové stránky, kde mají obsáhlou nabídku od předních výrobců stavebních pouzder. Plusem k nabízené kvalitě vám bude garance nejnižší ceny na trhu a skvělý zákaznický servis. Po celé České republice se navíc rozvoz objednaného zboží provádí zcela zdarma. Jestliže máte zájem o atypické rozměry stavebního pouzdra, není problém si je objednat telefonem nebo emailem.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *