Chcete mít svůj dům?

Pokud uvažujete o bydlení v Praze s rodinou, je jistě lepší uvažovat nad bydlením v rodinném domě. Jedině rodinný dům může nabídnout dostatek soukromého prostoru pro všechny členy rodiny a navíc zahrada bude sloužit jako vaše vlastní oáza klidu v uspěchaném velkoměstě. Zajímáte-li se právě o domy v Praze, tento článek je stvořen přesně pro vás. Představujeme 2 zajímavé lokality, kde je možné koupit moderní rodinné domy za příjemnou cenu. Hned na začátku varujeme – nerozmýšlejte se příliš dlouho, právě o tyto nemovitosti je značný zájem!

Rodinné domy na Praze 5 nabízejí úžasný klid i rychlé spojení s centrem

Prvním místem, kde jsou právě nyní k mání rodinné domy na prodej Praha, je lokalita pražských Stodůlek. Jedná se o projekt developerské společnosti Finep s názvem Rodinné domy Britská čtvrť. V této atraktivní lokalitě je možné koupit domy o dispozicích 4+kk nebo 5+kk. Každý dům má vlastní garáž a soukromou zahradu. Místo si zamiluje celá rodina – blízko je to do přírody i do centra města. Okolí nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. A hlavě – domy je možné koupit za cenu, která v dnešní předražené době velmi mile překvapí. Aby těch výhod nebylo málo, připravila společnost Finep na jaro speciální jarní akci, ve které můžete nové domy získat se slevou až 300 000 Kč!

Přečtěte si:   Pojištění odpovědnosti je velmi aktuální otázkou pro každého
Chcete mít svůj dům?
Chcete mít svůj dům?

Rodinné bydlení na Praze 10 má také řadu výhod

Druhou populární lokalitou, která nabízí rodinné domy na prodej, je městská část Štěrboholy. V rámci etapy Rodinné domy Štěrboholy II, zde bylo postaveno 21 nových řadových rodinných domů. Kromě moderní architektury domy zaujmou svými prostory. K dispozici jsou domy kategorie 4+kk v rozměrech od 125 m2 až do 155 m2. Samozřejmostí je u každého domu garáž i venkovní parkovací stání. V blízkosti se nachází velmi příjemná odpočinková zóna a kromě ní i nákupní centrum. Je odsud výborné spojení do centra (bus cca 2 min. chůze) i napojení na pražské výpadovky.

Bydlení v Praze
Bydlení v Praze

Rada na závěr – neotálejte dlouho a zařiďte si hypotéku. Nyní jsou úrokové sazby na minimu, takže je možné úvěr získat za výhodných podmínek. Více se můžete dočíst zde.

Bydlení v Praze

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *