Lego novinky - jaro 2015
Lego novinky - jaro 2015
Lego novinky – jaro 2015

Společnost Lego již za dobu svého působení nadchla mnoho dětských srdcí. Svět pestrobarevných kostiček Lego láká každým rokem na něco nového a ani na jaře roku 2015 tomu nebude jinak. Společnost Lego nabízí mnoho tematických sad jak pro kluka, tak i pro holku. Nudu svých fanoušků a nadšených stavitelů zahání hlavně tolik oblíbenými kostičkami s příběhem a samozřejmě novinkami! Na novinky se těší naprosto všichni, a proto ani letos Lego nezklamalo. Toto jaro přichází s naprostou novinkou, kterou ocení zejména kluci! Nová série Lego Speed Champions nabídne k sestavení 7 modelů závodních aut. U výroby těchto modelů spolupracovala společnost Lego také se třemi světově známými automobilkami – Ferrari, McLaren a Porsche. Jen spojením toho nejlepšího mohlo dát vzniku stavebnicové sérii s názvem Lego Speed Champions!

Srdce malých šampionů zaplesá a jejich oči se rozzáří s pohledem na sedm modelů do detailů propracovaných aut. Je jen na malém závodníkovi, jestli si sestaví rychlý vůz Ferrari , Mercedes nebo Porsche. Jedno je jisté, s rychlými auty již domácí mazlíčci nebudou v bezpečí ani v jejich pelechu. Rychlá auta totiž neznají limit ani překážky. O linoleum vřískající pneumatiky teď budou vyrušovat maminku od práce. V dětském pokojíčku se tak konečně může odehrát rovnoprávný závod rychlých aut. Tak pozvěte všechny kamarády, hlavně schopné řidiče, neboť zvládnout tolik koní pod kapotou dá pořádně zabrat.

Přečtěte si:   Korela chocholatá

Jak je známo ze všech tematických řad, Lego nezná hranice. Proto se nebojí překročit limity ani psaná i nepsaná pravidla. Jen se stavebnicí Lego se tak můžete podívat do vesmíru, do země pirátů i k hobitům. Cílem jarní série 2015 je tak rychle, ale bezpečně dojet do cíle pro spoustu zábavy! Jak jinak, než v pořádných závodních auťácích! Spolupráce se světově známými automobilkami je dalším výborným tahem společnosti Lego. Se stavebnicí Speed Champions se dětský pokojíček rázem promění v závodní dráhu. Děti se stanou neohroženými závodníky, kteří projedou úzkou hranou pohovky v obývacím pokoji, zkusí své štěstí na vytřené podlaze v kuchyni a svůj řidičský talent naplno ukážou v písečných dunách, coby v maminčině neustlané peřině. A jak už to tak u Lego kostiček bývá, i v sérii Lego Championship narazíte hned na dvě zábavy v jednom! Před odstartováním závodu si musí malý závodník své auto napřed složit, pak vymyslet dráhu a hurááá! Může se jet.

Jarní řada stavebnice Lego bude opravdová pecka. Hrát si s ní budou převážně kluci, jejich tatínkové a dědečci. Ovšem ani holčičkám nemusí být pořádná závodní zábava odepřena. Co vy víte! Třeba se v malé holčičce ukrývá velká duše závodníka.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *