Lego novinky – jaro 2015

Lego novinky - jaro 2015

Lego novinky – jaro 2015

Společnost Lego již za dobu svého působení nadchla mnoho dětských srdcí. Svět pestrobarevných kostiček Lego láká každým rokem na něco nového a ani na jaře roku 2015 tomu nebude jinak. Společnost Lego nabízí mnoho tematických sad jak pro kluka, tak i pro holku. Nudu svých fanoušků a nadšených stavitelů zahání hlavně tolik oblíbenými kostičkami s příběhem a samozřejmě novinkami! Na novinky se těší naprosto všichni, a proto ani letos Lego nezklamalo. Toto jaro přichází s naprostou novinkou, kterou ocení zejména kluci! Nová série Lego Speed Champions nabídne k sestavení 7 modelů závodních aut. U výroby těchto modelů spolupracovala společnost Lego také se třemi světově známými automobilkami – Ferrari, McLaren a Porsche. Jen spojením toho nejlepšího mohlo dát vzniku stavebnicové sérii s názvem Lego Speed Champions!

Srdce malých šampionů zaplesá a jejich oči se rozzáří s pohledem na sedm modelů do detailů propracovaných aut. Je jen na malém závodníkovi, jestli si sestaví rychlý vůz Ferrari , Mercedes nebo Porsche. Jedno je jisté, s rychlými auty již domácí mazlíčci nebudou v bezpečí ani v jejich pelechu. Rychlá auta totiž neznají limit ani překážky. O linoleum vřískající pneumatiky teď budou vyrušovat maminku od práce. V dětském pokojíčku se tak konečně může odehrát rovnoprávný závod rychlých aut. Tak pozvěte všechny kamarády, hlavně schopné řidiče, neboť zvládnout tolik koní pod kapotou dá pořádně zabrat.

Jak je známo ze všech tematických řad, Lego nezná hranice. Proto se nebojí překročit limity ani psaná i nepsaná pravidla. Jen se stavebnicí Lego se tak můžete podívat do vesmíru, do země pirátů i k hobitům. Cílem jarní série 2015 je tak rychle, ale bezpečně dojet do cíle pro spoustu zábavy! Jak jinak, než v pořádných závodních auťácích! Spolupráce se světově známými automobilkami je dalším výborným tahem společnosti Lego. Se stavebnicí Speed Champions se dětský pokojíček rázem promění v závodní dráhu. Děti se stanou neohroženými závodníky, kteří projedou úzkou hranou pohovky v obývacím pokoji, zkusí své štěstí na vytřené podlaze v kuchyni a svůj řidičský talent naplno ukážou v písečných dunách, coby v maminčině neustlané peřině. A jak už to tak u Lego kostiček bývá, i v sérii Lego Championship narazíte hned na dvě zábavy v jednom! Před odstartováním závodu si musí malý závodník své auto napřed složit, pak vymyslet dráhu a hurááá! Může se jet.

Jarní řada stavebnice Lego bude opravdová pecka. Hrát si s ní budou převážně kluci, jejich tatínkové a dědečci. Ovšem ani holčičkám nemusí být pořádná závodní zábava odepřena. Co vy víte! Třeba se v malé holčičce ukrývá velká duše závodníka.

Zanechejte odpověď

Copyright © 2015 Kvalitní.cz ·