Kde jinde si vychutnáte jídlo lépe než v opravdu perfektně zařízené kuchyni spojené s jídelnou? V restauraci? Ano, tak proč si takovou minirestauraci nepřenést i domů?

Jídelna má být srdcem domova, společné stolování je velice důležité. Co z těchto dvou faktů jednoznačně vyplývá? No přeci zařízení Vaší jídelny tak, abyste se v ní cítili nadmíru spokojení, když konzumujete své vlastní kulinářské výtvory. Rodina stravující se v každodenním stresu není základem štěstí. Nekažte si tak domácí atmosféru špatně zařízenou jídelnou a začněte s její přeměnou v hotový ráj každého milovníka jídla.

Máte doma větší prostor? Hurá, z části již máte vyhráno, stačí totiž jídelnu dovybavit doplňkovým nábytkem, vymalovat pozitivními barvami a pustit se do přípravy chutného pokrmu. Mezi praktické vychytávky patří dozajista příborníky stylových designů, nápojové sklo, které není jen obyčejné, ubrousky, váza na květiny… Takových drobností by se našlo více, avšak není nad to, pořídíte-li si opravdu nějaké trendy kousky, vždyť nemusíte kupovat ty nejlevnější příborníky z plastů. Nebo snad ano? Pěkně také vypadají prosklené vitríny plné servisů, ke kterým máte citový vztah. Ať už jste je dostali ke svatbě, či si je pořídili na dovolené.

Přečtěte si:   Nepodceňujte kvalitu fotek, mohou zvýšit zisk z pronájmu až o 40 %!

V malometrážním bytě myslete na jídelní kout a pohodlné posezení. Praktické jsou skládací stoly, které zvětšíme v případě návštěvy. V jiné dny je stačí sklopit a je vystaráno. Rohové jídelní sestavy s čalouněním se ideálně hodí právě do malého panelového bytu nebo na chalupu, kde není v jídelně místa nazbyt.

Psalo se zde o modernosti a designu zvoleného nábytku. Co je a není aktuálně moderní, nás sice nemusí zásadně ovlivňovat, ale mít alespoň základní přehled není vůbec od věci. Prozradíme Vám, co dle bytových odborníků právě letí. Jsou to jednoduché a čisté linie, bílá až krémová barva. Mladé páry si dozajista vyberou z co možná nejlesklejšího nábytku a silných pracovních desek stolů. A co Vy, máte už představu o Vaší vysněné jídelně?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *