softub-virivkaNechte se rozmazlovat v domácím prostředí, kde se o vše postará skvělá pomocnice vířivka! Vířivé bazény Softub se stávají stále více populárními, protože každé unavené tělo pochopí, jak je uvolnění prospěšné pro další bezproblémové fungování. Pokud se vnoříte do své vířivky, očekávejte vytvoření harmonie. Uvolníte se, vyladíte a především si užijete příjemné masáže pomocí systematicky uspořádaných vodních trysek.

Vířivé vany Softub vypadají velice elegantně a zaručují všem uživatelům maximální pohodlí pro sezení nebo ležení. Vířivky Softub mají vzhled kůže. Nejedná se o nafukovací modely, korpus se zhotovuje z pružné pěny Polybond. Vysoká odolnost je u těchto typů vířivek zaručena při různém počasí. Snadno si vodu ohřejete na maximum i během zimy. Vířivé bazény jsou určeny pro celoroční venkovní použití.

U vířivky postačí měnit vodu třikrát až čtyřikrát ročně při běžném domácím užívání. Filtraci zajišťuje ozonátor a kartušový filtr. Vířivka Softub nepotřebuje žádný speciální podklad, dá se umístit na trávu, písek, koberec… Pro provoz potřebujete zásuvku 230V, 6A, vodu napustíte nebo vypustíte pomocí hadice.

Přečtěte si:   Komfortní pražské zázemí je prioritou pro mladé rodiny

Mezi novinkami najdete ratanový schod, umožňující snadnější vstup do vířivky. Doposud se dalo sehnat jenom celé obložení pro jednotlivé modely. Ratanový schod je jiného tvaru a lze ho používat pro modely vířivek Legend i Resort. Schod z ratanu se hodí především tam, kde není mnoho místa, nebo je vířivka umístěna v rohu. Produktová novinka má příznivou cenu a zájemci si ji mohou prohlédnout při návštěvě showroomu Vířivek Softub na Praze 10 – Štěrboholy.

Chcete se podívat na ratanový schod, na modely vířivek  a nějakou vířivku Softub si rovnou vyzkoušet? Není problém! Showroom Praha 10 umožňuje vyzkoušení všech vířivek Softub. Snadno si domluvíte návštěvu i mimo pracovní dobu, o víkendu i večer.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *