Vybíráme stavební firmu pro rekonstrukci bytu

Každá stavební firma, která je certifikovaná na provádění rekonstrukcí zvyšuje svoji věrohodnost tím, že má na webu uvedeno množství informací o prováděných činnostech a disponuje rovněž webovou galerií, kde klienti mohou shlédnout ukázky realizovaných činností. Jaké další indicie jsou vhodné pro výběr kvalitní firmy provádějící rekonstrukce jsme se zeptali pana Ing. Michal Zemánka, majitele společnosti Rekonstrukce panelového bytu Brno.

Pojištění jako známka důvěryhodnosti

Každá firma či živnostník provádějící rekonstrukční práce musí být pojištěn pro případ, že dojde k situaci kdy instalované vybavení nebo použití materiály selžou a způsobí určitou škodu. Dle firmy Rekonstrukce panelového bytu Brno se často jedná o případ, kdy například protéká vodoinstalace nebo vodoinstalace v některé své části praskne a dojde k úniku vody. Taková situace je velmi nepříjemná a snadno může dojít k vyplavení sousedů či poničení nábytku/vybavení v koupelně. Pojistka je tedy zcela základní ukazatel kvality firmy.

Nevěřte referencím v podobě komentářů na webech firmy

Pochvalné komentáře jsou pěkná věc, ale mnoho firem je na svoje weby umísťuje úmyslně, aby zmátly klienty. Často se stává, že nemají referenci ani jednu a reference uvedené na internetu jsou vytvořené uměle správci jejich webu. Reference z internetových rozcestníků typu firmy.cz rovněž nejsou směrodatné. Ideální reference je taková, kterou můžete vidět na živo – ideálně se tedy jedná o celý rekonstruovaný byt nebo bytové jádro.

Přečtěte si:   Kvalitní zahradní vybavení pro váš volný čas

Pozor na položkový rozpočet

Stejně jako smlouva o dílo, i položkový rozpočet musí obsahovat dostatek informací. V případě položkového rozpočtu kvalita a množství informací často rozhoduje o tom, zda klient danou nabídku na rekonstrukci využije či nikoliv. Položkový rozpočet musí obsahovat konkrétní informace o dané typologii vybavení. Pokud Vám tam firma není například vanu za 2000,- Kč, ale nedá k ní označení, věřte, že má v plánu vám nainstalovat zcela základní plechovou vanu, která se již téměř nepoužívá. Jaké položky by měl obsahovat položkový rozpočet je možno zdarma získat na webu rekonstrukcebytubrno.com či rekonstrukcebytovehojadrabrno.cz, případně se bezplatně informovat na zákaznické lince či zákaznickém emailu rekonstrukce bytů Brno.

Vybíráme stavební firmu pro rekonstrukci bytu
jasgomez34 / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *