Chcete dětem udělat z pokojíčku hotový ráj? Máte už správně vymalované stěny, pořízen rostoucí nábytek a na zemi Vám leží koberec s vtipným potiskem, ideálně takový, který simuluje dopravní hřiště? Celý komplet ideálně doplní hravé a nápadité patrové postele, jež budou pro Vaše potomky hotovým dobrodružstvím.

Mnoho dětí touží po klasické patrové posteli, vždyť už jen to lezení do postýlky večer je takovým malým zážitkem. A co teprve ranní vstávání a vylézání z postele či rovnou skákání dolů… Zážitek ale úplně maximálně umocní patrová postel, jež slouží i jako prolézačka, stan, či vypadá jako středověký hrad, kosmická loď. Fantazii se tu meze opravdu nekladou. Věřte, že nejdominantnějším prvkem dětského pokojíčku je právě postel, bude-li patrová, znásobí se tak její vliv na vzhled celého pokoje. Ano, jistě, že pokoji dominuje i obyčejná palanda, avšak jestliže uvidíte opravdu krásnou patrovou postel připomínající kupříkladu pirátskou loď, už nebudete chtít jinak. Investice do kvalitní patrové postele se opravdu vyplatí. Co navíc – pořízením patrové postele šetříte prostor v pokoji, vždyť stůl nebo skříňky můžete umístit přímo pod postel. Pokud spojíte palandu se stanem, který dodá celému pokoji nápaditost, tak dětem poskytne i skvělý prostor pro jejich nejrůznější hry a zábavy.

Přečtěte si:   Vyspěte se do růžova pod kvalitní peřinou 1

Vsaďte na mnohé doplňky – lezecké stěny a klouzačky. Věřte, že k řadě paland je možné dokoupit nejrůznější doplňky umocňující vzhled celého kompletu. Ať se se jedná o lezecké stěny, houpačky, závěsy či měkoučké čalounění. Vybírat je opravdu z čeho, podíváte-li se po pestrém trhu s patrovými postelemi, zaručeně Vás nezklame bohatá nabídka nejrůznějších provedení. Avšak opravdovou specialitou a úžasným zážitkem pro děti jsou klouzačky vedoucí přímo z postele. Vsadíte-li na ně, nešlápnete nikdy vedle.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *