Najděte si bydlení i bez realitní kanceláře

Najděte si bydlení i bez realitní kancelářePřesunuli jste se do našeho hlavního města za prací, či studiem a hledáte zde ubytování, kterému nechcete obětovat celé kapesné nebo významnou část výplaty? Neúkolujte takovým hledáním bydlení realitní kanceláře a vyzkoušejte efektivnější a nesrovnatelně výhodnější variantu – pronájem bytu bez realitky. Tuto možnost přináší příjemný penzion Zahradní město v zajímavé lokalitě Prahy 10.

Pro studenty ideální volba
Penzion Zahradní město, který se nachází na Praze 10, je doslovným rájem pro studenty. Nejen výhodná poloha s blízkým MHD, ale také vybavenost pokojů a WIFI přímo na pokoji dělá z tohoto místa ideální možnost ubytování. Studentům, kteří se zde ubytují, je navíc poskytována řada výhod. Využívat můžete služby nonstop otevřené internetové kavárny, restaurace s výborným poledním menu za pouhých 59 Kč nebo slevy do blízkého fitness Kentoya. Penzion Praha – Zahradní město je navíc vybaven společenskou místností, která pojme 15 – 20 osob (součástí místnosti je také malá kuchyňka). Objekt je hlídán ostrahou, která zajišťuje maximální bezpečnost ubytovaných osob.

Přečtěte si:   Malešice znamenají skvělou příležitost pro rodiny s dětmi

Lokalita penzionu Zahraní město
Penzion Zahradní město se nachází na ulici Topolová 2916/14 v Praze 10. V okolí penzionu najdete jak autobusové a tramvajové zastávky, tak i stanice metra. Blízkost vlakového nádraží je také nemalou výhodou. Výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost v okolí dělá z penzionu strategického partnera nejen pro studenty.

Similar Posts

1 komentář

  1. Najlepšie zakúpiť byt bez pomoci realitnej kancelárie, pretože kancelárie si zbytočne účtujú a berú veľké provízie z predaja.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *