A jsme tu zase. Tentokráte se slibovaným pokračováním, článkem „Dřevěný domek na zahradě2“, který se Vám pokusí představit další drobné dřevostavby, které se skvěle vyjímají jak na malé vesničce, tak na předměstí Prahy.

Už víme, že dřevěné domečky a jiné dřevostavby objevíme především na zahradách rodinných domků. Pěkně a vkusně působí kombinace zahradního domku v kombinaci s přístřeškem i terasou, avšak to už se z mini-dřevostavby stává spíše rodinný domeček. Terasy však jsou luxus, který byste neměli jen tak přehlížet. Přes léto slouží skvěle jako místo pro posezení s přáteli, po celý rok tu zase můžete pořádat nejrůznější grilování, stačí terasu obehnat zástěnou proti větru, ale máte pravdu, v zimě bychom ani my sami nechtěli mrznout na terase. Řekněme tedy ideální prostor od jara do podzimu.

Montáž takových zahradních domků i s pergolami a terasami zajišťují buď šikovní manželé, anebo kvalifikovaní pracovníci, porozhlédnete-li se po internetu, najdete jich hned několik. Garantujeme Vám však, že, zahradní domečky si každý správný domácí kutil zvládne smontovat sám. Objednáte-li si kompletní domek, obdržíte jej doslova jako stavebnici s podrobným návodem. Avšak abychom nepředstavovali pouze zahradní domečky, mezi takové dřevostavby se počítají i garáže celé ze dřeva, populární způsob ochrany auta před špatným počasím. Pořídíte-li si dřevěnou garáž s úložným prostorem, máte vyhráno, získáte totiž rovnou dva v jednom. Garáž a úložný prostor, kdo by to nebral? Když zrovna nebudete parkovat auto uvnitř, lze stylové garáže využít i jako místa pro pořádání oslav, protože když máte doma málo prostoru, hodí se každé další místo jako sůl. Taková dřevostavba si zkrátka najde všestranné využití, budete koukat.

Přečtěte si:   Vytvořte si kombinaci evropského a japonského stylu
Similar Posts

1 komentář

  1. Práve sa chystáme postaviť obdobný domček ako je na obrázku na našej záhrade. Pekná inšpirácia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *