Novoroční předsevzetí je koloritem spousty českých rodin. Jen se přiznejte – kdo z nás si takové předsevzetí do nového roku nedal? Slibovali jsme si praštit s kouřením, začít jíst zdravě, zhubnout nebo se méně hádat? A kolik z nás tyto sliby dodrželo? Předsevzetí týkající se hubnutí jsou zřejmě těmi nejčastějšími. Co takhle vzít to letos z opačného konce a napsat Ježíškovi o nějaké ty fitness stroje, se kterými bude plnění novoročního předsevzetí mnohonásobně snazší?

Pro duševní i tělesnou rovnováhu
Pro formování postavy a rozvoj duševní pohody jsou zřejmě nejvhodnější balanční podložky. Taková balanční podložka je skutečně malým zázrakem – pozitivním způsobem totiž ovlivní rozvoj rovnováhy, zlepší koordinační a silové schopnosti člověka a v neposlední řadě ovlivní správné držení těla. Svaly hlubokého stabilizačního systému jsou totiž základem všech pohybů ostatních svalových řetězců. Balanční podložka tedy umožní člověku kontrolovat veškeré pohyby, chránit vnitřní orgány těla a také navodit duševní klid a rovnováhu.

Sledujte svůj oblíbený seriál a hubněte
Stejně jako u zpevňování postavy na balanční podložce, také u cvičení na eliptickém trenažéru můžete sledovat svůj oblíben film nebo televizní seriál. Eliptický trenažér vede k efektivnímu a postupnému posilování všech svalových skupin. Další výhodou tohoto fitness stroje je bezpochyby fakt, že podporuje látkovou výměnu a posiluje krevní oběh.

Přečtěte si:   Spirulina s chlorelou - zelený zázrak pro vaše zdraví a krásu

Napište Ježíškovi a zbavte se přebytečných kil
Nevyhazujte zbytečné finance za předražené a mnohdy neúčinné hubnoucí přípravky, neničte si tělo drastickými dietami. Vsaďte raději na zdravý způsob života a pravidelný pohyb. Takový domácí posilovací koutek může být součástí každého – byť i sebemenšího interiéru. A proč nevyužít právě letošní Vánoce k pořízení nějakého toho posilovacího stroje.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *