Pokud se chystáte shodit pár kilo navíc, určitě byste se měli poohlédnout i po doplňcích stravy, které vám s tímto nelehkým úkolem pomohou. Jedním z nich je i kyselina lipoová, jež dokáže pořádně nakopnout váš metabolismus. Hubnutí tak půjde mnohem rychleji a vyhnete se i předčasnému stárnutí, jelikož tato blahodárná látka chrání buňky před oxidačním stresem.

Jedinečný antioxidant s blahodárnými účinky

Hubnutí pro většinu lidí představuje dlouhou a těžkou cestu. Právě proto je na místě si ji alespoň trochu ulehčit a pomoci si dostupnými doplňky stravy. Náš organismus potřebuje během hubnutí především vitamíny, minerály a pomocné látky, jako jsou například antioxidanty. Ty dokážou chránit buňky před oxidačním stresem a zpomalit proces stárnutí.

Pomoci vám však mohou i látky, jež působí pozitivně na náš metabolismus. Jednou z takových je i Kyselina lipoová plus, která je důležitá pro energetický metabolismus. Naše tělo tak dokáže mnohem efektivněji zpracovat přijaté bílkoviny, tuky a sacharidy – ve zkratce se tedy zbytečně neukládají a my nepřibíráme na váze. Zároveň se jedná o již zmíněný antioxidant, díky čemuž si poradí i s volnými radikály.

Přečtěte si:   K čemu slouží sportovní bandáže

Pomoci dokáže i s cholesterolem či diabetem

Kyselina lipoová plus – 60 tablet jako doplněk stravy dokáže předcházet, nebo zmírňovat celou řadu onemocnění či zdravotních problémů. Konkrétně dokáže například snižovat hladinu cholesterolu v krvi, jež často stojí za velmi závažnými chorobami. Pomoci však umí i diabetikům, u nichž udržuje správnou hladinu cukru v krvi. Každopádně je v takovém případě na místě její užívání konzultovat s lékařem. Samotný doplněk stravy je dostupný přímo u výrobce Naturvita nebo na e-shopu Gigalekarna.cz. Pro příjem dostatečného množství kyseliny lipoové stačí užívat jednu až dvě tablety denně.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *