157Hrací automaty patří k nejhranějším produktům různých kasin po celém světě. Při hraní každého hráče či hráčku pohltí jistá adrenalinová vášeň, které se se podlehne velice snadno. Je však jasné, že se nemá nic přehánět, i když na vás i po zavření očí blikají různé barevné symboly a slibují, že se dají tak právně dohromady, že něco vyhrajete.

Obecně se setkáte se třemi základními druhy výherních automatů. Náleží sem klasické mechanické VHP, digitální automaty s dotykovou LCD obrazovkou a VLT – výherní loterijní terminály. Každý má v oblibě jiné druhy automatů, takže pro každý typ se najde dostatek příznivců.

Hrací automaty se umísťují do heren, kasin, restaurací a jiných místností s návštěvou více lidí. Výherní hrací automaty obsahují hazardní hry s možností vyhrát nějakou finanční částku. Herní automaty se dostávají do naší republiky díky hned několika dodavatelům. Jde například o automaty značek Autogames, Comax, EDP, Kajot, Slot group, Synot, VLT.

V hernách nechybí klasické válcové přístroje se třemi elektromechanickými válci. Jde o velice jednoduchou hru, kde se dají uzavírat vysoké sázky a získávat vysoké výhry. Vsadíte si na jednu výherní linii a sledujete výherní plán v horní části automatu. Automaty jsou přizpůsobeny vhazování mincí – většinou 10 Kč a přijímají také bankovky v hodnotách 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Přečtěte si:   Party stan nabízí rychlou montáž a ochranu za jakéhokoliv počasí. Kde všude ho lze využít?

V naší zemi se staly populární hlavně obrázkové, ale poslední dobou také kotoučové VHP.

Od Autogames si můžete zahrát na čtyřválcovém výherním hracím přístroji, kde najdete hned deset výherních linií, mystery hru a Jokera, který nahrazuje všechny symboly. Videoloterijní terminály mají v sobě kombinaci her, které se dají dle přání kombinovat.

Herní automaty vás jistě dobře naladí a chuť jen tak neukočírujete. Ale kdo ví, třeba i několikrát během snažení se vám povede vyhrát nějaké extra finance.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *