Pohadkova vesnickaVánoce patří bezesporu k nejkrásnějším svátkům roku. Děti je milují a dospělí, kteří si nenechali vzít duši dítěte a navíc nepodlehnout komerčnímu tlaku, také. Když opomineme náboženský význam Vánoc, jsou rodinnými svátky a dobou, kterou trávíme se svými nejbližšími. Čas, kdy nic nemusíme, byt voní cukrovím a jehličím a díváme na pohádky tak, jako v dětství.

Vánoce jsou, nebo by měly být časem pohody. A neodmyslitelně k nim patří také dárky, které rozzáří dětské oči a dospělým připomenou, že na ně ten druhý či ti druzí myslí. Hodnotu dárku nevyčísluje jeho cena, ale to, že nám byl věnován někým, kdo nás má rád. A tak je tu každoroční otázka – co svým blízkým pořídit, aby je dárek skutečně potěšil? Většinou stačí v průběhu roku pozorovat a být vnímavý. Přesto ale ne vždy si víme rady. Na poslední chvíli si pak lámeme hlavu, čím koho potěšit. Možná vám přijde vhod pár neotřelých nápadů.

Žijeme si jako v pohádce…
Co takhle nadělit partnerovi či celé rodině i s dětmi pobyt v pohádkové vesničce? Ta vznikla jako součást hotelu Podlesí a můžete se ubytovat v některém z domečku laděném v pohádkovém duchu. Na výběr jsou domečky Rákosníček, Sněhurka, Karkulka, Budulínek, Mlýn, U kováře Matěje, Nebe a Peklo, Švec, Vejměnek a Pařez. Každý z nich je zařízen přízemní společenskou místností a podkrovím s manželským dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky. Domečky jsou vybavené elektrickým topením se samostatným ovládáním, stylovými krbovými kamny, televizí, sociálním zařízením se sprchovým koutem, chladničkou a varnou konvicí.  V ceně pobytu je zahrnuta snídaně a vstup do krytého bazénu půl hodiny denně. Příjemná prosklená restaurace vám nabídne speciality na grilu, posedět tu můžete u kachlových kamen a užít si jako v pohádce zdejší čarovné atmosféry. Vesnička kde se to hemží skřítky a dalšími kouzelnými bytostmi najdete v srdci Českomoravské vrchoviny, jen asi 2 kilometry od obce Sněžné u Nového Města na Moravě. A vzít s sebou můžete i svého chlupatého mazlíčka! Takže tento dárek může být opravdu pro úplně celou rodinu.

Do vany s Nemem!
Panenky, autíčka, vláčky, stavebnice…tohle všechno už vaše dítě má. Co ho překvapit a pořídit mu robotickou rybu? Vypadá a plave ve vaně jako živá. Díky speciálním senzorům dokáže měnit rychlost i směr, potápí se do hloubky a vaši ratolest při koupání výtečně zabaví. A navíc – můžete vybrat takovou, která vypadá jako opravdový Nemo, rybí hrdina z dětmi oblíbené pohádky.

Přečtěte si:   Chovejte si své koníčky jako v bavlnce

Ferda Mravenec nejen na stránkách oblíbené knížky
Větší děti jsou zvídavější. Můžete je překvapit a pořídit jim „mraveniště“. Ne, nemusíte se ničeho obávat, mravenci jsou umístěni v nádobě připomínající akvárium a svůj svět neopouští. Díky LED podsvícení děti mohou sledovat život tohoto maličkého pracovitého hmyzu a jeho pohyb v důmyslných cestičkách.

Whisky jedině s ledem?
Je váš partner, manžel, otec, tchán, či dědeček labužník a rád si dopřeje skleničku kvalitní whisky či koňaku? Ale ouha, stane se, že nemáte po ruce led, protože jste jej zkrátka zapomněla vytvořit? Obdarujte partnera pod stromečkem tak zvanými Ledovými kameny, které jsou luxusní náhražkou ledu. Malé kostičky jsou vyrobené z přírodního kamene a jsou ideální do všech drinků, nejen do whisky či koňaku. Výhodou je, že nápoje neředí, nepozměňují jejich chuť ani vůni, neplavou na hladině a jejich údržba je snadná a jednoduchá. Stačí pouze nachladit je v ledničce. Je to vtipné, šikovné a praktické.

Přátelské jehličky
Která žena by si nepřála vypadat stále mladě a svěže? Napomoci dokáže Derma roller váleček, který pracuje na principu tzv. mikrojehličkování. To je vhodné pro všechny typy pleti a výtečně se osvědčuje pro obnovu a zlepšení pevnosti povadlé pokožky. Princip je založen na samoobnovovací schopnosti kůže. Derma roller stimuluje pokožku k tvorbě kolagenu, zajistí účinnější pronikání kosmetických ošetřujících výrobků do pokožky a omladí pleť. Proceduru, která bývala do nedávna prováděná výhradně v kosmetických salonech, si tak mohou dnes ženy dopřát i v soukromí svého domova. Navíc je Derma roller vhodným dárkem nejen pro manželky, partnerky a přítelkyně, ale také pro maminky a babičky, které jsou dnes moderními ženami, jež se aktivně snaží zpomalit vliv běhu času na svůj zevnějšek a vypadat stále dobře.

Ozdoby pro telefony
A protože ženy mají rády zdobné věci, můžete také své sestře či třeba kamarádce pořídit například nový kryt na mobil. Na výběr je celá řada motivů. Nejvíce jich je na výběr pro aparáty od „jablíčka“ a další chytré telefony jsou vedle nich tak trochu Popelkami. Řešení je ale snadné: pořiďte některou ze samolepících folií určených pro zdobení telefonů. Nabídka je pestrá a navíc si lze sestavit jednotlivé motivy naprosto dle svého uvážení.

 

 

 

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *