Kvalitní a chutné závodní stravování? Jedině u firmy Arter!
Kvalitní a chutné závodní stravování? Jedině u firmy Arter!
andreaegger / Pixabay

Problémy školních jídelen a zaměstnaneckých kantýn se s námi táhnou prakticky od útlého věku, až do pokročilého stáří. Pokud jste školní jídelnu navštěvovali, jistě nám dáte za pravdu, že nebylo příliš o co stát. Polévky neurčitého původu i zbarvení, univerzální (tzv. UHO) hnědé omáčky a šlachovité maso nebo tolik neoblíbený rajčatový salát s cibulí či čínské zelí s mandarinkou. To byl pouze výčet hrstky „lahůdek“, které nás i v dospělosti děsí ze snů. Bohužel řada společností, nabízejících závodní stravování, se od typických školních jídelen ani v dnešní době neliší a své zaměstnance krmí blafy, což by mělo být přinejmenším trestné. Chcete-li však svým zaměstnancům nabízet kvalitní, chutnou, vyváženou a cenově dostupnou stravu v neomezeném množství, vsaďte na společnost Arter.

Arter – závodní stravování

Společnost Arter zajišťuje výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, ale specializuje se také na výrobu a distribuci zachlazené a hluboko zmrazené stravy pro firemní a závodní stravování. Společnost dále nabízí vlastní restauraci s řadou doprovodných služeb. Uspořádat zde můžete oslavy narozenin, podnikové večírky, prezentace či další akce, na které sezvete své přátele nebo firemní zaměstnance.

Přečtěte si:   Pojištění odpovědnosti pro piloty: Létejte bez zbytečných starostí

Výhody závodního stravování u firmy Arter

Protože společnost ve všech provozovnách pracuje v bezobjednávkovém systému s možností bezhotovostní i hotovostní platby, po celou dobu tak garantuje zákazníkům výběr ze všech nabízených jídel a možnost využití celé výdejní doby. Tím je zajištěna nejen plynulost samotného výdeje jídel, ale také dostatečný časový prostor k jejich konzumaci. Další nespornou výhodou, které závodní stravování u společnosti Arter nabízí, je skutečnost, že strávníky neomezuje ve velikosti porcí, které jsou navíc oproti státní normě navýšeny již v základu zhruba o 10%. Chcete-li využít exkluzivních služeb, které může společnost Arter nabídnout vám i vašim zaměstnancům, neváhejte kontaktovat jejich zástupce.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *