Kvalitní a chutné závodní stravování? Jedině u firmy Arter!

Kvalitní a chutné závodní stravování? Jedině u firmy Arter!

andreaegger / Pixabay

Problémy školních jídelen a zaměstnaneckých kantýn se s námi táhnou prakticky od útlého věku, až do pokročilého stáří. Pokud jste školní jídelnu navštěvovali, jistě nám dáte za pravdu, že nebylo příliš o co stát. Polévky neurčitého původu i zbarvení, univerzální (tzv. UHO) hnědé omáčky a šlachovité maso nebo tolik neoblíbený rajčatový salát s cibulí či čínské zelí s mandarinkou. To byl pouze výčet hrstky „lahůdek“, které nás i v dospělosti děsí ze snů. Bohužel řada společností, nabízejících závodní stravování, se od typických školních jídelen ani v dnešní době neliší a své zaměstnance krmí blafy, což by mělo být přinejmenším trestné. Chcete-li však svým zaměstnancům nabízet kvalitní, chutnou, vyváženou a cenově dostupnou stravu v neomezeném množství, vsaďte na společnost Arter.

Arter – závodní stravování

Společnost Arter zajišťuje výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, ale specializuje se také na výrobu a distribuci zachlazené a hluboko zmrazené stravy pro firemní a závodní stravování. Společnost dále nabízí vlastní restauraci s řadou doprovodných služeb. Uspořádat zde můžete oslavy narozenin, podnikové večírky, prezentace či další akce, na které sezvete své přátele nebo firemní zaměstnance.

Výhody závodního stravování u firmy Arter

Protože společnost ve všech provozovnách pracuje v bezobjednávkovém systému s možností bezhotovostní i hotovostní platby, po celou dobu tak garantuje zákazníkům výběr ze všech nabízených jídel a možnost využití celé výdejní doby. Tím je zajištěna nejen plynulost samotného výdeje jídel, ale také dostatečný časový prostor k jejich konzumaci. Další nespornou výhodou, které závodní stravování u společnosti Arter nabízí, je skutečnost, že strávníky neomezuje ve velikosti porcí, které jsou navíc oproti státní normě navýšeny již v základu zhruba o 10%. Chcete-li využít exkluzivních služeb, které může společnost Arter nabídnout vám i vašim zaměstnancům, neváhejte kontaktovat jejich zástupce.

 • Pro tento článek si můžete zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup
  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!

  Cena za umístění reklamy pod tento článek je 80 CZK. Tato se zobrazí okamžitě po zaplacení přes platební bránu PAYPAL (tlačítko níže) a zůstane zde na trvalo. Počet reklam pod tímto článekm je omezen na tři. Přečtěte si prosím pravidla a doplňující informace.
Powered by pes502

Zanechejte odpověď

Copyright © 2016 Kvalitní.cz ·