Kam vyrazit s přáteli?
Kam vyrazit s přáteli?

Trávit čas s přáteli – to je to nejlepší trávení volného času. Pokud plánujete jet někam na výlet nebo společně chcete něco zažít, možná nevíte, co byste vlastně měli podniknout. Samozřejmě velkou roli hraje počasí, ale ani to nemusí být překážkou. Jestliže tedy nevíte, kam byste se s bandou přátel měli vydat, přinášíme vám pár tipů.

Únikové hry

Jestliže ale hledáte zábavu na jedno odpoledne a zrovna vám prší, možná byste měli zkusit únikové hry. Jedná se o skutečně fantastickou zábavu, při které zapojíte svou hlavu. Budete uzavřeni do místnosti, z níž se během časového limitu budete muset dostat ven. Není to však tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát – veškeré hlavolamy, rébusy či hádanky musíte sami najít a rozluštit, jinak se totiž ven nedostanete. Únikové hry neustále vznikají takřka ve všech velkých městech. Určitě stojí za návštěvu únikovnky v  Brně a Ostravě.

Šlapadla

Nevíte co dělat během parných dnů? Máme pro vás taky jeden tip – co takhle zajít na šlapadla? Praha je jimi proslulá! Sice musíte chvilku pátrat, než najdete šlapadla, která jsou cenově přijatelná, ale pokud vás bude plný člun, nevyjde vás to draho. Pozor si však dejte v těch skutečně teplých dnech – vyjděte si na šlapadla brzy, hlavně ne kolem oběda, kdy sluníčko nesnesitelně pálí, protože jsou skutečně rychle vyprodaná.

Přečtěte si:   Mobil pro babičku a dědu
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *