Mnoho žen se nemůže pyšnit od přírody pěknými kvalitními nehty a vítané řešení jim tak přináší gelové nehty a akrylové nehty. Obě varianty působí přirozeným dojmem, zvláště pak pokud je zdobí francouzská manikúra.

Gelové nehty
Za účelem získání gelových nehtů můžete navštívit profesionální manikérku, ale pokud jste šikovná a zručná, můžete si gelové nehty vyrobit i sama doma. Je k tomu třeba zakoupení speciální sady pro gelové nehty. Pokud se dodržuje pevně daný postup při tvorbě gelových nehtů, dobrý výsledek je zaručen. Prvním krokem je precizní vyčištění nehtů, po kterém následuje zmatnění ploténky speciálním pilníkem. Teprve pak probíhá aplikace umělého tipu, který se vybírá s ohledem na tvar vlastního přírodního nehtu. Tip se posléze zkrátí na požadovanou délku a tvar. Následuje nanesení první části speciálního gelu, zahřátí UV lampou, poté se nanese druhá část gelu a nehty se opět zahřejí v UV lampě. Tím jsou gelové nehty připravené ke zdobení. Na výběr je nejen široké barevné spektrum laků, ale také množství ozdob, kamínků a barevných prášků, s nimiž se vaše nehty stávají originálem.

Přečtěte si:   Ženich a svatební doplňky: jak vybrat ty pravé

Akrylové nehty
Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují gelové nehty, můžete si pořídit akrylové nehty, které vynikají vysokou odolností proti mechanickému poškození. Akrylové nehty se modelují za pomoci směsi akrylového prášku a tekutiny a protože tato směs vytvrdne sama, není třeba je zahřívat UV lampou. I akrylové nehty si můžete vyrobit sama doma, je však důležité získat nejdříve jistý cvik.

Francouzská manikúra
Ať zvolíte gelové nehty nebo akrylové, vždy budou vypadat zvlášť jemně, decentně a elegantně, pokud je zdobí francouzská manikúra, kdy se špička nehtu nese v kontrastním bílém tónu vůči zbývající části nehtu. Ta je nalakována bezbarvým lakem, nebo mírně narůžovělým. Francouzská manikúra se stala již evergreenem jdoucím napříč trendy, styly a módními diktáty a hodí se stejně dobře k mladé dívce, jako ke zralé ženě.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *