V současné době se dostávají do popředí světových módních mol sukně peplum, které vynikají především díky svému volánu. Letošní podzim tak může být i váš vy stylu velkého volánu a sexy boků, které díky tomu vyniknou.

Některé z nás mají postavu nerovnoměrnou, ale i to v letošním roce nevadí. Pokud máte větší rozměry v bocích, nemusíte se bát, sukně peplum jsou i pro ty méně štíhlé ženy s vnadnějšími křivkami. Příroda vám nadělila o něco větší přednosti než ostatním. Nový druh sukně je specifický především klasickou pouzdrovou sukní, v pase a bocích se potom kroutí lem nebo volán. Tyto lemy naleznete i na šatech, sukních nebo topech. Muži a vaše okolí si tak uvědomí vaše ženské přednosti v pasu, který upoutá pozornost.

Tyto sukně se hodí dokonale pro většinu typů žen, ať už máte vnadné boky a křivky nebo ne! Vysoké podpatky vám napomohou k naprosté dokonalosti. Jedna sukně peplum, která ukáže vaše boky a pas a potom už stačí najít jen super vysoké boty, a světe div se, topmodelka je tady!

Přečtěte si:   Ta správná péče o vlasy začíná vhodným šamponem

Vaše elegance díky těmto modelům ještě vynikne mnohonásobně. Získáte také dostatečný šarm a povznesou celou vaší ženskost na vyšší úroveň. Můžete s nimi však oživovat i jednotvárné a nudné dny, které nejsou pro vás zrovna ideální. Užijte si i je!

Nemusíte se strachovat, že nějaká barva nebude zrovna to pravé. Všechny z nich jsou svým způsobem úžasné a jedinečné.  Ať už si vyberete z formální černé nebo různých zvířecích či květy, které barvami rozhodně nešetří. Těm, kteří se nebojí experimentovat v podzimním počasí, doporučujeme syté barvy, nebudete výsledků litovat. Značně se můžete odvázat i s růžovou, oranžovou nebo žlutou, jež prozáří šedivé dny. Závisí to jenom na vaší chuti do něčeho nového a nebát se si vyzkoušet i to, co znáte, ale přece jenom trochu jinak. Zaručená spokojenost je zde pro všechny, které chtějí dobře vypadat!

Zajímavé články na Kvalitní CeZet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *