Pánský parfém Hugo Boss No.6 (známý také jako Boss Bottled) je jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších pánských vůní na světě. Parfém byl uveden na trh již v roce 1998, kdy znamenal naprostý přelom ve světě pánských vůní. Tento moderní a velmi odvážně namixovaný parfém se tak od té doby stal mezi muži naprostou legendou.

Vůně dokonale zosobňuje filosofii společnosti Hugo Boss, která klade důraz na eleganci, osobitost a kvalitu. Parfém Boss No. 6 splňuje nejen všechny tyto předpoklady, ale přináší v sobě i mnohem více! Tato výrazná a zároveň povzbuzující mužná vůně vás nabije zdravým sebevědomím a pozitivní náladou. Muž, který parfém nosí je cílevědomý a neobyčejně přitažlivý pro druhé pohlaví. Jeho charisma a smyslnost působí na jeho okolí jako nesmírně přitažlivý magnet a všude kam vejde, se stává středem pozornosti.

Vůně Hugo Boss No. 6 dokonalým způsobem vyjadřuje mužský charakter a emoce. Parfém symbolizuje moderního muže, pro kterého nic není nemožné. Je přirozeně soutěživý a nikdy neváhá o dosažení svého úspěchu. Vůně je speciálně navržena tak, aby dokonale završila každodenní rituál oblékání tohoto muže.

Jedinečnost této vůně se skrývá v jejím nezaměnitelném složení. Pečlivě vybrané esence parfému zajišťují, že vůně není přespříliš intenzivní ani mdlá. Vůně si dokonale hraje s protiklady, kombinuje vášeň s jemností a pronikavost s romantikou.

Hugo Boss No.6

Samotný počátek pánské vůně Hugo Boss No.6 Bottled se skládá z okouzlujících sladkých švestek doplněných vzrušujícím jablkem a osvěžujícími citrusovými tóny. Jemné noty rozkvetlé pelargonie se skvěle snoubí s hedvábností a čistotou mechu, jehož charismatické aroma je precizně zakončeno jedinečnými bergamotovými akordy. Srdcem vůně prostupují květinové esence půvabného karafiátu, který je následně protikladně vyvážen notami podmanivého mahagonu. Sladká a zároveň velmi provokativní skořice skvěle navozuje požitkářskou atmosféru. Excelentní závěr vůně je sofistikovaně tvořený teplým santalovým a cedrovým dřevem, které celé kompozici dodává velmi mužnou sílu. Esence olivovníku se dokonale snoubí s vetiverem a delikátní vanilkou.

Přečtěte si:   Snubní prsteny levně

Tato luxusní citrusově-kořeněná vůně je příjemně ostrá i svěží zároveň. Teplý, dřevitý a nečekaně smyslný základ parfému podtrhne váš přirozený sex-appeal. Vůně No.6 Bottled uchvátí každou opravdovou dámu.

Na flakonu i samotném složení vůně je zachycen jedinečný styl Hugo Boss. Design flakonu vypadá elegantně a ležérně, stejně tak se bude cítit i muž, který parfém používá. Vůně je vhodná pro každodenní nošení. Perfektně s ní obstojíte v každé situaci vašeho dne i večera.

Vůně Hugo Boss No.6 je v současné době k dispozici i ve formě tělové kosmetiky, která váš požitek z vůně ještě umocní a prodlouží. Jedná se o prvotřídní doplňky k parfému jako je deospray, sprchový gel nebo balzám po holení.

Vůně Hugo Boss No.6 Bottled je dlouhotrvající a neotřelá. Má tu skvělou vlastnost, že ke svému majiteli neodmyslitelně patří a perfektně ho doplňuje. Nadčasový parfém Hugo Boss No.6 Bottled  nikdy nezestárne a vždy bude symbolizovat výjimečnost, úspěch a opravdové mužství.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *