heart, wedding, marriage

Svatební šaty jsou pro nevěstu tím nejdůležitějším. Každá žena si přeje, aby její svatební šaty byly jedinečné a odpovídaly jejím představám. V takovém případě je nejlepší rovnou objednat svatební šaty na zakázku. Samotný návrh šatů může být však někdy pěkný oříšek. Proto jsme pro vás sepsali hned 5 věcí, na které byste si během navrhování měli dát pozor.

Styl

Při navrhování svatebních šatů je důležité zvážit, jaký styl vám nejlépe padne. Pokud je vám blízký romantický a boho styl, můžete zvolit šaty s jemnými krajkovými detaily a volným střihem. Pro moderní a minimalistický styl se naopak hodí elegantní a jednoduché šaty bez zdobení.

Materiál

Výběr správného materiálu pro svatební šaty je klíčový. Kvalitní materiál dodá šatům elegantní vzhled a zároveň se v nich budete cítit komfortně. Zvolit můžete například satén či šifon, který může být hedvábný, nebo umělý. Oblíbený je také tyl pro jemný a nadýchaný vzhled. Dopředu se však informujte o jejich vlastnostech, výhodách a také nevýhodách.

Přečtěte si:   Podle čeho vybrat zásnubní prsten?

Detaily

Svatební šaty jsou často navrhovány tak, aby vynikly i ty nejmenší detaily. Zvažte přidání krajkových aplikací, korálků, kamínků nebo perliček. Každopádně nezapomínejte na to, že by detaily měly být vkusné a harmonicky zapadat do celkového designu šatů. Se správným výběrem vám pomůže například zkušené zakázkové krejčovství v Praze, kde vám s návrhem vašich šatů velmi rádi poradí.

Střih

Správný střih zajistí, že se svatební šaty perfektně přizpůsobí vaší postavě. Při navrhování svatebních šatů je důležité vzít v úvahu tvar vašeho těla a zvolit střih, který ho nejlépe podtrhne. Oblíbená je například princeznovská silueta, A-linie, přiléhavé šaty nebo šaty s rozšířenou sukní.

Pohodlí

Během navrhování šatů se zaměřte také na to, aby pro vás byly svatební šaty Praha pohodlné. To vám dokáže zajistit kvalitní krejčovská firma, jako je například zakázkové krejčovství Kaya the Tailor, kde vám pomohou vybrat kvalitní materiály a profesionální střihy, které vám zajistí komfortní nošení po celý svatební den.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *