vlasyAť již máte vlasy dlouhé nebo krátké, jistě jim věnujete patřičnou péči, neboť jak již naše prababičky věděly: „Vlasy jsou korunou krásy.“ Dnešní trh nabízí přímo nepřeberné množství kosmetických přípravků, které lze k péči o ně použít – na výběr jsou šampóny, kondicionéry, balzámy, masky atd. určené pro každý typ vlasů. Ať již máte vlasy suché nebo mastné, řídké, které potřebují přidat na objemu, husté, které je naopak zapotřebí opticky odlehčit – vždy si vyberete.

Profesionální výbava

Pro optimální péči o vlasy je však zapotřebí více než jen kvalitní kosmetika. Bez profesionální výbavy se dnes již, chcete-li působit stále upraveně a elegantně, prostě neobejdete. V řadě domácností určitě narazíte minimálně na strojek na vlasy, neboť pánové si jako módní sestřih vyvolili pohodlnou variantu velice krátkých vlasů. Profesionální stříhací a konturovací strojky jsou přitom investicí, která se v porovnání s cenami kadeřnických služeb rozhodně vyplatí.

Přečtěte si:   Řasy jako mrkačka

Aby vypadaly podle vašich představ

V dámských koupelnách se naopak již zabydlela žehlička na vlasy. Neocenitelný pomocník všude tam, kde příroda, dle našich vlastních představ, selhala. Neudrží vaše přirozeně vlnité vlasy tvar ani přes jedinou noc? Pak je žehlička na vlasy nikoliv jen profesionálním pomocníkem, ale nutností. Zlobí vás naopak vlasy rovné až zplihlé? Profesionální kadeřnická žehlička na vlasy dokáže vytvořit na vaší hlavě účes plný loken a vln. Stačí si jen zvolit svůj vlastní styl a není problém vypadat třeba i každý den jinak.

Pro muže, ženy, děti – zkrátka pro každého

Co by ve vaší domácí profesionální kadeřnické výbavě rozhodně nemělo chybět, jsou kadeřnické nůžky. Jako pomocníka pro domácí stříhání vlasů je jistě ocení mnohé maminky menších dětí, ale použít je samozřejmě můžete i k zastřižení konečků vlastních dlouhých vlasů a klidně i k domácímu stříhání celé rodiny. Běžně je lze zakoupit i ve variantě pro leváky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *