Pěkné kabelky zvýrazní vaši image
kropekk_pl / Pixabay

Žena bez kabelky? Ani nápad! Hodí se k různým příležitostem, ať už pracovním nebo společenským. Někdy je potřeba větší a jindy zase postačí malá kabelka. Většina žen bez přemýšlení odpoví, že jedna kabelka prostě nestačí. Střídání modelů kabelek je stejné jako oblečení. Sladěný outfit je jistou výhrou pro dokonalý image.

Kabelky na společenské akce

Čas plesů a společenských akcí je každoroční záležitostí. Některá žena chodí pravidelně, jiná občas, ale stejně je dobré mít po ruce kabelku s elegantním vzhledem, kam se dají snadno schovat potřebné maličkosti.

Plesové kabelky mají různé velikosti a vy se rozhodněte, zda dovnitř dáte jen klíčenku, peněženku, kapesníčky nebo také kosmetiku a jiné nutnosti.

Kabelky jsou k dostání přes rameno i do ruky. Mezi oblíbené kabelky na ples se řadí psaníčka. Barevné sladění není problém, protože si lze sehnat nejrůznější barvy a kombinace, přesně k vašim šatům či sukni. Nechybí ani výraznější ozdobení kabelek – třpytivé štepování, řetízky, perly, kamínky, brože, mašličky, krajky apod.

Přečtěte si:   Podle čeho vybírat náhrdelník? Poradíme vám!

Kožená klasika se zárukou kvality

Do zaměstnání, do města, na návštěvy a nejrůznější na pochůzky využijete kabelky v mnohých designech. Kvalitu můžete očekávat od kožených kabelek, které ani po mnoha letech používání neztrácí na atraktivitě. Pochopitelně je dobré se o kabelky starat, aby vydržely krásné co nejdelší čas. Jak se starat o kožené kabelky? Velkou službu vám prokáže speciální krém s impregnací, navlhčený hadřík a včelí vosk.

Tipy na neodolatelné kabelky

Kožené italské kabelky mají vynikající pověst a každá žena mezi nimi objeví kus podle svého přání. Vybírat můžete nekonvenční futuristické kabelky se zavíráním na patentku. Výhodou jsou nastavitelná ucha a možnost nosit kabelku přes rameno. Velice populární je kožená kabelka v camelové barvě s ozdobným tmavě hnědým páskem po obvodu dolní části. Nechybí praktické zavírání na zip a kapsy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *