Ať už vybíráte šperk pro sebe, nebo pro blízkého člověka, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, na co se zaměřit. Někdo dává přednost prstýnkům, jiný náramkům a u někoho vedou v žebříčku oblíbenosti právě náhrdelníky. Ale podle čeho takový náhrdelník, který udělá radost, vybrat?

Nejdříve se zamyslete nad tím, jaký kov bude ten pravý

Ač se tato otázka zdá jednoduchá, tak právě toto rozhodnutí je zcela zásadní. Dnes je sice velmi moderní doba, kdy se dají nejrůznější druhy kovů lehce kombinovat, ale i tak je důležité se vhodně rozhodnout. Bude koupený náhrdelník nošený pouze příležitostně nebo stále? Chcete pořídit opravdu kvalitní náhrdelník, který dlouho vydrží? Pokud odpovídáte ano, tak vždy doporučujeme vsadit na zlato, jelikož se hodí pro ženy i muže v jakémkoliv věku a dá se navíc skvěle kombinovat.

Zaměřte se na délku

Délka náhrdelníku je důležitá z toho důvodu, že dokáže skrýt nedostatky a naopak vyzdvihnout přednosti. Možná se vám to zdá zvláštní, ale je to tak. Pro silnější a krátké krky se skvěle hodí náhrdelníky delší, protože krk opticky prodlouží. Naopak pro krk, který je spíše delší, je vhodné zvolit náhrdelníky kratší a klidně i objemnější.

Univerzální délka dámských náhrdelníků, která se hodí téměř k veškerému oblečení, je 42 nebo 45 cm. Často se kupují také o něco delší náhrdelníky, tedy nad 50 cm a rozmezí mezi 55 – 60 cm doporučujeme spíše už jako pánskou velikost.

Přečtěte si:   Nestíháte postavit přístřešek? Vyřešte to pomocí zakrývací plachty

Zlatý náhrdelník krásně doplní přívěsek

Vybrali jste si zlatý náhrdelník, ale stále se vám zdá, že mu něco chybí? Dost možná je to přívěsek, který dokáže z každého náhrdelníku udělat neobyčejný. Přívěsky můžete vybírat z nejrůznějších druhů. Oblíbené jsou často počáteční písmena jmen, zvířátka, květiny, křížky, kamínky nebo třeba perly.

Nejen žluté zlato dominuje krku

Zlato je žádané ve všech podobách. Ale nesmíme zapomínat, že nejen jeho žlutá podoba je mimořádně krásná. Často proto muži svým drahým polovičkám nebo ženám ve svém okolí kupují šperky v bílém a růžovém zlatě. A náhrdelníky nejsou žádnou výjimkou. V naší nabídce proto najdete spoustu těchto oblíbených druhů šperků právě v tomto zbarvení a musíme potvrdit, že patří mezi nejžádanější. Náhrdelníky v bílém zlatě jsou překrásné a i v naší nabídce jsou ve většině případech doplněny přívěsky. A pokud budete chtít dámu svého srdce zaujmout, určitě doporučujeme navštívit kategorii náhrdelníku z růžového zlata, protože se jedná o úchvatné šperky, které se v poslední době těší velké oblibě.

Ale vždy platí, že každý šperk vždy vybírejte podle vlastní úvahy a pokud se jedná o dárek, volte srdcem. Možná se vám to zdá jako klišé, ale je to opravdu tak. Nic nikdy nepotěší více, než šperk darovaný z lásky. A je jedno, jestli si vyberete žluté zlato, bílé nebo růžové. Zlatým náhrdelníkem nikdy nic nepokazíte, právě naopak. Vyberte si u nás a přesvědčte se o tom sami.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *