volani-kukackyTěšili jsme se na jaro, svou přítomností nás ale obšťastnila sama paní Zima. Co dělat během dlouhých a mrazivých večerů? Ideálním společníkem je zajisté naše milovaná polovička. Jakého společníka si ale do svého obývacího pokoje, či ložnice přizvat v případě „partnerské absence“? Odpovědí na tuto otázku může být dobrá kniha. Tento věrný společník vám umožní uniknout z každodenního stereotypu do říše plné romantických zážitků, zamilovaných gest, ale i detektivních případů a doposud neobjasněných záhad.

Kvalitní beletrie pro dospělé není nikdy dost

Dobrá kniha je mnohdy lepší, než dobrý přítel. Alespoň tak praví jeden dávný citát. V rámci mužské populace se velké oblibě těší zejména napínavé detektivky, kde se jen můžeme dohadovat, zda je vrahem opravdu ten proklatý zahradník nebo někdo úplně jiný. Aktuální novinkou pro rok 2014 je detektivní román Volání kukačky, který nenapsal nikdo jiný, než známá J. K. Rowlingová – matka kouzelnického učně ze Školy čar a kouzel v Bradavicích Harryho Pottera. Kniha je určena všem mladým čtenářům nad 15 let, ale také dospělákům, kteří mají jedinečnou šanci objevit kouzlo netradičního detektivního příběhu z tak trošku jiného pohledu.

Přečtěte si:   Pojištění odpovědnosti pro piloty: Létejte bez zbytečných starostí

Červená knihovna pro dámy

V posledních letech se na pomyslné přední příčky v rámci knižní tvorby pro ženy šplhají erotické romány. Pokud je to na vás příliš velké sousto, zůstaňte u klasické červené knihovny, která má své zástupce takřka všude. Je libo příběh o tom, jak chudá děvečka ke štěstí přišla? Nebo vás snad zajímá osud ženy zničené nepřízní osudu? Pak budou knižní romány přesně tou kategorií, která je zde připravena právě pro vás.

Náš tip: Pro knižní novinku již dávno nemusíte spěchat do nejbližšího knihkupectví ve svém okolí. Stačí si vybrat konkrétní žánr, autora a v neposlední řadě také knihu, o kterou máte zájem a objednat si ji pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *