Varovně zvednutý prst odborníků ční nad českými rodinami. Pohybová zdatnost dětí moderní přetechnizované domy je na bodu mrazu. Pohybové kroužky zejí prázdnotou, letní tábor jakoby už netáhl. Stále více děti se místo fotbalu, hokeje, házené nebo volejbalu věnuje spíše sociálním sítím a internetu. To má za následek celou řadu problémů. Nejen ztrátu fyzické kondice, minimalizaci sociálního kontaktu s vrstevníky, ale především řadu zdravotních komplikací počínaje astmatem, alergiemi a konče dětskou obezitou a špatným vývojem pohybového aparátu. Že vás tyto řádky vyděsily? Nezoufejte. Budoucí vývoj svých ratolestí máte přeci pevně ve svých rukou!

ID-10068775Za legrací a pohybem alespoň jednou ročně

Tábory v mnohých z nás vyvolávají vzpomínky na bezstarostné dětství, kdy jsme pobíhali po mezi s kamarády, nebo čutali do mičudy až do pozdních večerních hodin. Skutečné kontakty s okolním světem, zábava a fyzická aktivita se podepsala na našem vývoji i náhledu na život. Bez maminčiny sukně jsme se museli venku naučit samostatnosti a být zodpovědní sami za sebe i za své mladší kamarády. Občas to sice skončilo odřeným kolenem nebo boulí a modřinou, zkušenosti a jedinečné zážitky nám však už nikdo nikdy nevzal. A právě zábava, zajímavý program, dosahování společných cílů zábavnou formou a pocit zodpovědnosti je hlavní náplní letních táborů největšího českého organizátora CK Topinka!

Přečtěte si:   Amazonek bělobřichý

Tábory pro velké, malé i starostlivé maminky

Široká nabídka letních táborů umožní výběr i tomu nejnáročnějšímu dítku. Dětská rekreace s pohádkovými postavičkami, tábor u moře, 14 dní v sedle koní nebo speciální army tábor – to je jen malý výčet z nabídky CK Topinka. Dlouhá historie a množství spokojených dítek i jejich rodičů dělá z organizátora absolutní špičku v České republice. Dopřejte svému dítku pár dnů „volna“, které budou vyplňovat zajímavé hry, pohybové aktivity a jedinečné zážitky, na které bude rádo vzpomínat po mnoho dlouhých let.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *