V současné ekonomické situaci mnoho rodin vychází od výplaty k výplatě a každý větší výdaj se musí hodně dobře naplánovat. Jsou však v životě věci, které tak úplně naplánovat nejde. Složenka na nedoplatek za elektřinu, se kterou jste nepočítali, pobyt dítěte v nemocnici, kde nejen musíte hradit stokorunový poplatek za den, ale ještě dojíždět na návštěvu s taškou čokolády a podnětného čtení… V takovéto situaci vám může pomoci rychlá půjčka.

Princip rychlé půjčkyID-100144067

Rychlé půjčky jsou velice flexibilní produkt, se kterým přišly na finanční trh nebankovní společnosti. Jejich společným znakem bývá právě rychlé a snadné vyřízení a získání peněz. Většinou do 24 hodin, některé společnosti však nabízejí i peníze do 30 minut. Tyto půjčky nejsou určeny k financování nějakých zásadnějších výdajů, jedná se o relativně nízké částky, které jsou určeny pouze k překlenutí náhlé finanční tísně. Mají proto krátkou dobu splatnosti, většinou v řádu týdnů a vzhledem k tomu i relativně nízký úrok.

Vyřízení rychlé půjčky

Společným rysem rychlých půjček bývá také jejich velice snadné vyřízení. Většinu z nich lze získat pouhým zasláním sms nebo pomocí online formuláře. Často jsou nabízeny půjčky do 5 000 Kč, prověření klienti, se kterými úvěrová společnost již udělala dobrou zkušenost – rozuměj měli dobrou platební morálku, mohou většinou později získat i vyšší částky. Většina společností také nepožaduje doklad o výši příjmů a nenahlíží do registru dlužníků, což je výhodné zejména pro ty, o kterých je tam veden jakýsi negativní záznam z minulosti.

Přečtěte si:   Globalizační trend v investování: Výhody a výzvy

Splácení

Jedním z mnoha poskytovatelů rychlých půjček je společnost Omega. Půjčky do 5 000 Kč zde nabízejí každému, kdo potřebuje. Zároveň si každý klient může předem ověřit svou schopnost splácet, neboť smlouvy o půjčkách nejsou složité, neobsahují žádné komplikované podmínky a odkazy psané malým písmem a splátky jsou předem přesně rozvrženy, takže vždy vidíte, kolik nakonec zaplatíte a nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *