Rychnov nad Kněžnou

Hledat v dnešní době pořádné zaměstnání není vůbec jednoduché. Než propadnete zoufalství, myslete na to, že pracovní úřad v naší republice ochotně pomáhá nezaměstnaným. Kromě jiného registrací získáte peněžní podporu v nezaměstnanosti. Myslíte si, že v regionu Rychnov nad Kněžnou chybí volná pracovní místa? Možná netušíte, kde hledat a můžete přicházet pozdě – v době rozebrání nových jobů, což se dá řešit. Pamatujte, že úřad práce Rychnov na Kněžnou nabídky práce velmi často obměňuje a šanci máte jen tehdy, když sledujete novinky v oblasti volných pracovních míst.

Královéhradecký kraj je místem, kde najdete město Rychnov nad Kněžnou. Návštěvníky zde nejvíce upoutá barokní zámek z let 1676 – 1690, který nechal postavit Karel Liebštejnský z Kolovrat. O třicet let později se však potřebovalo ještě větší a reprezentativnější sídlo a zámek měl po přestavbě i druhé patro. Chodba zámku napojila na budovu kostel Nejsvětější Trojice. Okolí zámku zdobí ještě francouzské zahrady a anglický park. V expozici lze obdivovat obrazovou galerii Kolovratů.

Úřad práce Semily

Úřad práce Semily můžete potřebovat v brzké době, proto se vyplatí mít v paměti, že vám může poskytnout zajímavé informace z oblasti pracovního trhu v naší republice. Pracovní úřad nejen eviduje uchazeče o zaměstnání, ale má také k dispozici aktuální volná pracovní místa v regionu Semily. Nezávazně se můžete chodit dívat a hledat práci ve svém oboru, nebo si lze nabídky práce procházet i online na příslušných webových stránkách. Jestliže ve vašem oboru nelze sehnat práci, zkuste se poradit o rekvalifikačním školení, které vám přinese další možnosti uplatnění na pracovním trhu.

Přečtěte si:   Povánoční „slevy"

Pouhých 25 km od města Liberec leží město Semily, kde je historie spjata s rody Rohanů a Smiřických. V blízkosti se nacházejí úchvatné Bozkovské dolomitové jeskyně se zpřístupněnými chodbami o délce cca 500 m. Trasa zabere okolo čtyřiceti minut a vy se podíváte na Půlnoční jeskyni, Jeskyni za prahem, Pirátskou chodbu, Peklo, na Vánoční a Loupežnickou jeskyni. Nevyhnete se ani pohledu na Labutí jezírko a na sintrové vodopády Rokokové panenky.

Úřad práce Sokolov

Oblast Sokolovska je dlouhá léta znám těžbou hnědého uhlí a s tím je spojeno i zaměření zdejšího průmyslu. Zajímáte se o volná místa Sokolov a okolí? Nejprve doporučujeme využít online služeb. Na webových stránkách si jednoduše najdete weby zaměřené na volné práce po celé republice a jednoduše objevíte i nabídky na Sokolovsku. Zkuste i kliknout přímo na stránky sokolovských firem, které mohou mít nabídky práce přímo na stránkách. Jestliže vám to nevyjde, zajděte na pracovní úřad Sokolov a buď se jen zeptejte, jak pokračovat nebo se rovnou zaevidujte mezi uchazeče o zaměstnání.

Do Sokolova se přijeďte kouknout na pěknou zámeckou budovu, kde momentálně najdete knihovnu a Krajské muzeum Sokolov. V Muzeu se nachází hned několik stálých expozic, zaměřených na historii regionu, hornictví, geologii, rudné a uhelné hornictví Sokolovské pánve, západních Krušných hor a Slavkovského lesa. Při prohlídce se podíváte na porcelánové výrobky a hudební nástroje. Nechybí ani sály na krátkodobé výstavy.

Similar Posts