Šperky pro každou ženu

Šperky pro každou ženuChystáte se k shánění skvělého dárku pro partnerku, matku nebo dceru? Ženy nikdy nepohrdnou zajímavými šperky. Na trhu se setkáte s mnoha zajímavými kousky v moderních designech a spíše budete mít problém jaký kousek si vybrat – jeden vypadá lépe než druhý.

Piercing – již hodně dávno byste našli první piercingové kousky na lidském těle. Jde však o aktuální trend a zároveň o jisté vyjádření osobnosti. Nejčastěji se zdobí uši. Ale ženy si oblíbily ozdůbky i na pupíku a intimních partiích. Zdobí je rozmanité tvary – kostičky, pecičky, delfíni, motýlci. Nejčastěji se piercingové šperky vyrábějí z chirurgické oceli, titanu, stříbra, bílého zlata a akrylátu.

Náramky – mnoho materiálů a barevných variant. Seženete je ze dřeva, z kůže, látky, nerezové oceli, pletené, z bižuterie a z drahých kovů. V oblíbenosti vedou různé pletence z kovů, štrasové náramky a s křišťálovými kameny Swarovski. Pozadu v oblíbenosti nejsou ani klasické řetízkové náramky, doplněné ozdůbkami ve tvaru válečků, slz, perel, kamínků i diamantů.

Brože – dnešní doba není tak úplně brožím nakloněna, ale sem tam se najde vhodná příležitost si je připnout na klopu saka, vestu, na kloubouk nebo na šaty. V designech nebudete určitě zklamáni, protože brože vytvářejí uznávaní návrháři. Mnohé lze využívat k nošení ve všedních dnech. Jistě na oděvech vynikne ještěrka s krystaly Swarovski, šneček, vážka, kytička, růže nebo slon.

Přečtěte si:   Vánoce se blíží, přinášíme vám tipy na dárky pro celou rodinu

Řetízky – řetízky provází ženy i muže od dětství. Mezi vděčné dárky náleží řetízky se znamením Zvěrokruhu. Určitě se podívejte po řetízcích z chirurgické oceli a na léto nezapomeňte vybírat modely na nohu.

Náhrdelníky – určitě potěší kombinované náhrdelníky s kameny a polodrahokamy. Nejvíce se líbí akvamarín, safír, periodit, topas, citrín, granát, jadeit nebo ametyst.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *