Fantastické snubní prsteny

Fantastické snubní prstenySvatební den by měl být z větší části originální a nezapomenutelný. Hlavní proměnu prožívá vždy nevěsta, protože v tento den se mění na elegantní dámu, princeznu či okouzlující vílu – to už posoudí ženich, komu se více podobá. Je jedno, zda se váš velký den odehraje na zámku, v kapli, na hradním nádvoří, na úřadě nebo při seskoku padákem, musíte pamatovat na důležitou věc – snubní prsteny.

Mezi hity najdete fantastické snubní prsteny s krystaly Swarovski. Vysoce kvalitní krystaly ozvláštní jednoduché prsteny a velmi snadno si vás získají jemností a krásou. Nejdená se pouze o bílé modely, krystalky se dodávají v několika barevných variantách.

Ručně ryté snubní prsteny si získávají páry svou unikátností. Ceny rytin se dovíjejí podle počtu znaků. Existují dokonce firmy nabízející rytiny zdarma, jestliže si u nich objednáte prsteny za danou částku. Snubní prsteny se upravují podle zadání a vašich požadavků s maximální pečlivostí. Co si nejčastěji nechávají novomanželé vyrýt na prsteny? Jde o iniciály partnera a partnerky, seznámení nebo zásnub, datum svatby, křestní jméno partnera či partnerky, vyznání a věnování.

Přečtěte si:   Dvoudílné nebo jednodílné plavky?

Symbolem nekonečna je kruh a díky svatbě se pojem obrací ke spojení života v lásce navěky. Prsteny seženete i hranaté, z různých kovů, s kameny, vícebarevné, modelové, se zirkony, brilianty a diamanty. Mužům se vsazují do prstenů černé diamanty. Bílou barvu prstenů obstarává platina. Jedná se o dražší kov, ale nemění barvu – stačí vyleštit a zachová si krásný vysoký lesk.

Naprostým luxusem jsou prsteny s diamanty. Výhodou je, že diamanty se nikdy neomrzí – nádherně jiskří a pokud jich je zasazeno vedle sebe více, můžete pozorovat jasný barevný diamantový efekt. Diamanty je dobré zasazovat do zlata.

Zajímavé články na Kvalitní CeZet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *