Fantastické snubní prsteny

Fantastické snubní prstenySvatební den by měl být z větší části originální a nezapomenutelný. Hlavní proměnu prožívá vždy nevěsta, protože v tento den se mění na elegantní dámu, princeznu či okouzlující vílu – to už posoudí ženich, komu se více podobá. Je jedno, zda se váš velký den odehraje na zámku, v kapli, na hradním nádvoří, na úřadě nebo při seskoku padákem, musíte pamatovat na důležitou věc – snubní prsteny.

Mezi hity najdete fantastické snubní prsteny s krystaly Swarovski. Vysoce kvalitní krystaly ozvláštní jednoduché prsteny a velmi snadno si vás získají jemností a krásou. Nejdená se pouze o bílé modely, krystalky se dodávají v několika barevných variantách.

Ručně ryté snubní prsteny si získávají páry svou unikátností. Ceny rytin se dovíjejí podle počtu znaků. Existují dokonce firmy nabízející rytiny zdarma, jestliže si u nich objednáte prsteny za danou částku. Snubní prsteny se upravují podle zadání a vašich požadavků s maximální pečlivostí. Co si nejčastěji nechávají novomanželé vyrýt na prsteny? Jde o iniciály partnera a partnerky, seznámení nebo zásnub, datum svatby, křestní jméno partnera či partnerky, vyznání a věnování.

Přečtěte si:   Snadné nakupování oblečení na míru

Symbolem nekonečna je kruh a díky svatbě se pojem obrací ke spojení života v lásce navěky. Prsteny seženete i hranaté, z různých kovů, s kameny, vícebarevné, modelové, se zirkony, brilianty a diamanty. Mužům se vsazují do prstenů černé diamanty. Bílou barvu prstenů obstarává platina. Jedná se o dražší kov, ale nemění barvu – stačí vyleštit a zachová si krásný vysoký lesk.

Naprostým luxusem jsou prsteny s diamanty. Výhodou je, že diamanty se nikdy neomrzí – nádherně jiskří a pokud jich je zasazeno vedle sebe více, můžete pozorovat jasný barevný diamantový efekt. Diamanty je dobré zasazovat do zlata.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *